Просмотров:66

14 лютого в бібліотеці № 30 до Дня Святого Валентина пройшла літературна вечірка «Таємне побачення з книгою».  На вечірку завітали члени клубу «Книгоман» і постійні читачі бібліотеки.

Бібліотекар Ніна Удалова розповіла присутнім історію виникнення свята Дня Святого Валентина,  а також про традиції та символіку його святкування в Європі та нашій країні.

Бібліотекар представила читачам книжкову виставку з сучасною літературою про любов. Усі з задоволенням відправились на побачення з книгою, щоб почути про найкращі історії кохання та обрати собі роман для душі.

Співробітник бібліотеки дуже захопливо і особливо відзначила цікаві романи –  Нора Робертс «Чорні пагорби»,  Дженіфер Круз «Давай посперечаємося»,  Марина Степнова «Жінки Лазаря», Ірен Роздобудько «Ліцей слухняних дружин», Світлана Полякова «Білий кіт», Катерина Вильмонт «Трепетний базіка».

Читачі дізналися, що ці книги відрізняються незвичністю сюжетної лінії. Там є і детектив на тлі дикої природи, і любовна історія між головними героями. Є також багато проекцій на ті речі, які паралельно існують в сучасному суспільстві, та, звичайно, іронічні, дотепні пригоди, в які потрапляє жінка. Це історії про жінок, які хочуть любити й бути коханими, але при цьому бути яскравими особистостями, яких поважають чоловіки.

Читачам дуже сподобалася літературна вечірка, на якій вони з цікавістю поринули у світ кохання, отримали чудові романтичні емоції та обрали для прочитання ті любовні романи, з якими  хочеться зустрітися на таємному побаченні.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви