Просмотров:67

18 лютого в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського для курсантів ІВМС України НУ «ОМА» відбулась літературно-музична композиція «Мови нашої слова – наша музика жива». Захід був присвячен Міжнародному дню рідної мови та Міжнародному дню материнської мови.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей заходу напередодні Міжнародного дня рідної мови, свята, яке відзначають щороку 21 лютого. Каріна Вікторівна розповіла молодим курсантам історію цього дня, а також про важливість знати рідну мову. Вона нагадала молоді, що це найважливіший засіб спілкування людей та передача досвіду з покоління в покоління.

Присутні літературно-музичної композиції почули, скільки існує мов та які з них знаходяться під загрозою зникнення. Українська мова теж зазнала злетів і падінь. Фахівці кажуть, що для нашої мови треба пройти два покоління, щоб вона окріпла, а ми повинні не цуратися її, навчатися, поширювати знання з української мови. Для курсантів пролунали вірші про мову відомих українських авторів – Тараса Шевченка, Олександра Олеся, Володимира Сосюри і Ліни Костенко.

Лауреат міжнародних конкурсів, солістка-вокалістка, артистка Одеської Обласної філармонії Анна Слободянік декламувала вірші українських авторів і співала акапельно українськи народні пісні. Анна Слободянік і гурт «Срібляста хвиля» представили музичний концерт до Міжнародного дня рідної мови.

Бібліотекар Олександр Апарінов підготував і представив кінострічку «Що ми знаємо про нашу мову?». Каріна Апарінова представила мовознавчу виставку «Звучи, рідна мова» і провела огляд літератури.

Завершили захід словами Тараса Шевченка: «Мова рідна, слово рідне,
хто вас забуває, той у грудях не серденько,—тільки камінь має», «Ну що б, здавалося, слова…слова та голос — більш нічого. А серце б’ється — ожива, Як їх почує!»

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви