Просмотров:32

18 лютого в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського для курсантів ІВМС України НУ «ОМА» відбулась літературно-музична композиція «Мови нашої слова – наша музика жива». Захід був присвячен Міжнародному дню рідної мови та Міжнародному дню материнської мови.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей заходу напередодні Міжнародного дня рідної мови, свята, яке відзначають щороку 21 лютого. Каріна Вікторівна розповіла молодим курсантам історію цього дня, а також про важливість знати рідну мову. Вона нагадала молоді, що це найважливіший засіб спілкування людей та передача досвіду з покоління в покоління.

Присутні літературно-музичної композиції почули, скільки існує мов та які з них знаходяться під загрозою зникнення. Українська мова теж зазнала злетів і падінь. Фахівці кажуть, що для нашої мови треба пройти два покоління, щоб вона окріпла, а ми повинні не цуратися її, навчатися, поширювати знання з української мови. Для курсантів пролунали вірші про мову відомих українських авторів – Тараса Шевченка, Олександра Олеся, Володимира Сосюри і Ліни Костенко.

Лауреат міжнародних конкурсів, солістка-вокалістка, артистка Одеської Обласної філармонії Анна Слободянік декламувала вірші українських авторів і співала акапельно українськи народні пісні. Анна Слободянік і гурт «Срібляста хвиля» представили музичний концерт до Міжнародного дня рідної мови.

Бібліотекар Олександр Апарінов підготував і представив кінострічку «Що ми знаємо про нашу мову?». Каріна Апарінова представила мовознавчу виставку «Звучи, рідна мова» і провела огляд літератури.

Завершили захід словами Тараса Шевченка: «Мова рідна, слово рідне,
хто вас забуває, той у грудях не серденько,—тільки камінь має», «Ну що б, здавалося, слова…слова та голос — більш нічого. А серце б’ється — ожива, Як їх почує!»

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
YouTube сайту ЦБС для дорослих
Центральна міська бібліотека ім. І. Я. Франка
Facebook ЦБС ім. І. Я. Франко
Instagram ЦБС ім. І. Я. Франко
Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Бібліотека №25
Facebook Бібліотека №25
Бібліотека №29
Instagram Бібліотека №29
Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Бібліотека №35
Facebook Бібліотека №35

Архіви