Просмотров:69

17 лютого до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти в бібліотеці № 30 відбулася виховна година «Життя дано на добрі справи».  Захід відвідали читачі бібліотеки, учні 8-В і 10-Б класів ЗОШ № 14.

Бібліотекар Тетяна Херсун відзначила, що суть свята полягає в безкорисливому прояві доброти по відношенню до оточуючих. Справжня доброта не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини – радість інших людей. Звичайно ж, доброту варто проявляти завжди, не тільки в цей день, але в день свята можна зробити набагато більше добра для когось, ніж зазвичай.

А ще усім цікаво було дізнатися, що, коли ми дбаємо про інших, ми таким чином дбаємо й про себе. Це позитивно впливає на наше фізичне і психічне здоров’я. Зменшується стрес та тривожність, підвищується рівень серотоніну,  йде вплив на центри задоволення у мозку, а також це допомогає долати самотність і бути соціально активними.

В ході заходу бібліотекар назвала варіанти простих ідей спонтанного прояву доброти, наприклад – нагодувати безпритульних тварин, зробити незнайомій людині комплімент, віддати до дитячого будинку іграшки, віддати непотрібні речі на благодійність, оплатити за когось проїзд у громадському транспорті.

Тетяна запропонувала школярам розповісти про свої ситуації в житті, коли вони проявляли добрі справи, піклування і допомогу іншим.

По завершенні заходу ведуча зазначила, що в будь-яких справах, у всьому важливо бути щирими. Багато людей і тварин потребують добрих справ, уваги, турботи, тепла. Можна відвідати будинок для престарілих, інтернат, дитячий будинок, притулок для тварин, і туди не обов’язково приносити подарунки, велика користь буде навіть просто від посмішки й бесіди.

Захід пройшов дуже цікаво, пізнавально й захоплююче, читачі отримали позитивні емоції та гарний настрій. Вони зрозуміли, що і справді, «Життя дано на добрі справи», як говорить народна мудрість.

 

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

TikTok

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->