У вересні цього року бібліотеці №35 виповнилося 60 років. До цієї ювілейної дати філія представила виставку-бенефіс читачів.
На особливому рахунку в бібліотеці книга Геннадія Гражданкіна «Папа, ты мне нужен!», яка написана прямо в читальному залі. Зі своєю дружиною Оленою він у шлюбі понад 20 років, виховують трьох дітей. Оскільки вдома важко було знайти тихий куточок для написання книги, Геннадій приходив зі своїм ноутбуком і писав у тиші бібліотеки. Його книга – це мрія про реальні позитивні зміни у відносинах зі своєю дитиною та зі своєю половинкою. Ця книга – провокація, мрія, рішення.
На виставці представлені книги Людмили Борисівни Володимирової «Разрешите сказать», «Родник», «Моя Марина». Вона кандидат медичних наук, вірусолог, історик медицини, автор понад двохсот наукових та науково-популярних публікацій, автор поетичних збірок. З 1996 року – керівник Літературної вітальні Одеського Будинку вчених.
Георгій Прокопович Пилипенко – штурман далекого плавання, викладач туризму, академік, поет-перекладач (збірник сонетів Шекспіра у нових перекладах Г.Пилипенко відзначений муніципальною літературною премією ім.К.Паустовського та медаллю І.Богуна). Морське життя багатше всяких вигадок. Багато чого довелося побачити та бути свідком цікавих ситуацій. І всім цим Георгій Пилипенко ділиться з читачами своїх книг («Галопом по Европам», «Европейские морские круизы», «В круизе не соскучишься»…).
Алла Левіт-Вайнгауз – одеський самобутній поет. Член літературної студії «Откровение». Член Міжрегіональної Спілки письменників України. Народилася у Миколаєві, працювала інженером-проектувальником. В Одесі мешкає з 1964 року. Має двох доньок, трьох онуків та правнучку. Писати вірші та казки почала після виходу на пенсію. На сьогоднішній день вона автор збірок для дорослих і для дітей («Заколдованный парк», «Все о «Коте в сапогах», «Дремыш» для малыша», «По колее судьбы», «Восьмой десяток юности», «Время Одессы» та ін). Алла Левіт-Вайнгауз – лауреат літературної премії ім. Бориса Грінченка (2018 р.).
Володимир Олександрович Щуровський народився у Києві, закінчив Одеський політехнічний інститут, де й працює досі. Пише вірші, захоплюється фотографією. Він не має виданих збірок віршів. Всі свої вірші він приносить до бібліотеки, і ми перші читачі його творів. На виставці представлено кілька текстів («Я нарисую», «Зеркала», «Летучий голландец»), а також фотороботи Володимира Олександровича, якими захоплюються читачі.
Інна Георгіївна Миколаєва – постійний читач бібліотеки №35, професійний фотограф. Працівники філії неодноразово робили виставки фоторобіт Інни Георгіївни на різні теми. Цьогорічна виставка «Осінь в Одесі» не залишає байдужими нікого. Захоплює буйство осінніх фарб, краса пейзажів та натюрмортів. І.Г.Миколаєва передала в дар бібліотеці свої фотографії.
Виставка-бенефіс викликала живий інтерес усіх відвідувачів бібліотеки, котрі навіть не знали, що серед читачів є такі талановиті люди.