1 червня у межах бібліотечного проекту з популяризації книг та читання, до Міжнародного дня захисту дітей і Всесвітнього дня батьків в бібліотеці №7 ім. Івана Гайдаєнко бібліотекар Інна Федосєєва презентувала літературну ART виставку «Ілюстрації до улюблених творів». У заході демонструвались творчі роботи 30 учнів КЗ ПСО «МХШ №2» м. Одеси, які виконані у різних техніках (викладач Жанна Баркар).

Інна відмітила, книжковий всесвіт – це джерело натхнення, нових ідеї, фантазії, краси художніх образів та створення чудових ілюстрацій до книжок.

Велика кількість казкових, яскравих, веселих кольорових «Метеликів» пурхає на виставці, повертаючи кожного у добрий світ дитинства. Саме так проілюстрована книга відомої одеської дитячої письменниці, дипломанта муніципального літературного конкурсу ім. К. Паустовського Світлани Зубко «Весь в бабочках мир». Цікаве знайомство з творчістю письменниці продовжила книга «Одеське літературне віче». Збірки «Загадки для кмітливих», «Очень трудние загадки», «Історія Одеси в загадках», і чудовий акварельний малюнок до казки С. Зубко «Сторож Матвей» Анастасії Коломієць (11 років) .

Цікаві факти про життя та творчість данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена знаходимо у журналі «Биография» і збірками казок. Його казка «Свинопас» представлена чудовим акварельним триптихом Єлизавети Повх (14 років). Книга всесвітньо відомої шведської письменниці Астрід Ліндгрен «Пеппі довга панчоха» надихнула на малюнки 9-річну Анастасію Гонгар і 10-річну Олександру Медведкову.

Забавна історія для допитливих англійського натураліста і мандрівника Джеральда Даррела «Моя сім’я та інші звіри» представлена витинанкою Софії Бордіян (11р.). Ілюстрації до фантастичної саги «Відьмак» польського письменника Анджея Сакковського виконані у техніці «витинанка»  Іваной Захарченко (16 років). Акварельни малюнки Катерини Ісаєнко (9 р.) про героїв четвертої книги знаменитої вампірської саги «Сутінки» «Світанок» самої успішний авторки 2012 року Стефані Майєр, звичайній домогосподарки і мами 3 дітей.

Літній відпочинок – чудовий час для спілкування з книгою в родинному колі, пошуку нових знань Отримуйте яскраві та позитивні емоції, відвідавши літературну виставку-вернісаж.