Просмотров:65

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та Міжнародного дня людей похилого віку співробітники бібліотеки-філії №12 завітали до Обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни.

– Чимало пацієнтів госпіталю – наші постійні читачі та добрі друзі, – розповідає завідувачка бібліотекою-філією №12 Світлана Бучіхіна. – Проте, є чимало ветеранів, яким украй важко пересуватися,  люди практично прикуті до ліжка, але вони теж люблять читати. Аби маломобільні пацієнти госпіталю не опинилися в інформаційному вакуумі, ми принесли їм свіжу пресу. Завдяки підтримці наших постійних інформаційних партнерів – редакцій газет «На пенсії» та «Одесская жизнь» – ветерани отримали свіжі номери цих видань. Часописи – чи не найулюбленіші в людей похилого віку – друкують важливу інформацію щодо законодавчих змін з призначення чи перерахунку пенсій, порядок отримання пільг та субсидій та  багато цікавого та корисного.

Пацієнти госпіталю були розчулені такою увагою з боку бібліотекарів та дякували за їхню самовіддану працю.

– У госпіталі перебуваю на лікуванні вже не вперше, – розповідає Ніна Іванівна, якій в цьому році виповнилося 90 років. – У вільну хвилину люблю почитати цікаву книжку, ознайомитися з періодичними виданнями. У бібліотеці працюють чуйні, добрі люди, яким ми, ветерани, небайдужі. Вони часто навідуються до госпіталю, завжди підкажуть, на яку літературу варто звернути увагу, порадять, в яких періодичних виданнях можна знайти потрібну інформацію. Тож щира їм подяка та привітання з професійним святом!

Презентация книги Павла Макарова

17 декабря в 12.00 в ЦГБ им. Франко состоится презентация книги Павла Макарова “Популярная история Одессы”.
Ждем вас по адресу: Книжный переулок, 1а

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви