Просмотров:425

У бібліотеці-філії №12 пройшов цикл заходів до Дня захисника України, який розпочався міні-виставкою літератури «Козацькому роду нема переводу». Ознайомившись із нею читачі дізналися чимало цікавого про історію козацтва та українських гетьманів.

Спільно з Одеським художнім музеєм пройшла акція «Поділися улюбленим автором».  Як розповіла старший науковий співробітник музею Марина Верховецька, акція зі збору літератури для наших захисників уже стала традиційною. У ній беруть участь як співробітники музею, так і його відвідувачі. Сьогодні художню літературу на будь-який смак отримала бібліотека-філія №12.

– Нашу книгозбірню відвідують чимало пацієнтів обласного госпіталю інвалідів війни, – розповідає завідуюча бібліотекою-філією №12 Світлана Бучіхіна. – Уподобання щодо вибору літератури у всіх дуже різні: хтось любить читати історичну літературу про події воєнних часів, інші – навпаки,  обирають легку белетристику. Тож коли поповнюються наші фонди – і ми, і читачі дуже радіємо. Адже це дає можливість запропонувати книголюбам цікаву літературу різних жанрів.

Завершував цикл заходів до Дня захисника України візит бібліотекарів до обласного госпіталю інвалідів війни.

– День захисника України – для багатьох, хто проходить тут лікування, – не лише чергове свято, а день знаковий, важливий, як то кажуть зі сльозами на очах, – зазначає Світлана Бучіхіна. – Ветерани пройшли пекло війни і зберегли нашу Батьківщину. Ми усі маємо шанувати і берегти наших захисників. Більшість пацієнтів госпіталю відвідує нашу бібліотеку. Але ж є серед них і лежачі хворі, інваліди, яким вкрай важко дійти до книгозбірні. Але вони теж люблять читати, цікавляться подіями в країні, і ми не маємо права залишати їх в інформаційному вакуумі. Тому ми прийшли привітати зі святом наших захисників та подарувати їм свіжі номери газет – «На пенсии», «Одесская жизнь» та «Одесский вестник». Ми дуже вдячні редакціям цих видань, які підтримали нашу ініціативу.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви