У бібліотеці-філії №12 пройшов цикл заходів до Дня захисника України, який розпочався міні-виставкою літератури «Козацькому роду нема переводу». Ознайомившись із нею читачі дізналися чимало цікавого про історію козацтва та українських гетьманів.
Спільно з Одеським художнім музеєм пройшла акція «Поділися улюбленим автором». Як розповіла старший науковий співробітник музею Марина Верховецька, акція зі збору літератури для наших захисників уже стала традиційною. У ній беруть участь як співробітники музею, так і його відвідувачі. Сьогодні художню літературу на будь-який смак отримала бібліотека-філія №12.
— Нашу книгозбірню відвідують чимало пацієнтів обласного госпіталю інвалідів війни, — розповідає завідуюча бібліотекою-філією №12 Світлана Бучіхіна. – Уподобання щодо вибору літератури у всіх дуже різні: хтось любить читати історичну літературу про події воєнних часів, інші – навпаки, обирають легку белетристику. Тож коли поповнюються наші фонди – і ми, і читачі дуже радіємо. Адже це дає можливість запропонувати книголюбам цікаву літературу різних жанрів.
Завершував цикл заходів до Дня захисника України візит бібліотекарів до обласного госпіталю інвалідів війни.
— День захисника України – для багатьох, хто проходить тут лікування, — не лише чергове свято, а день знаковий, важливий, як то кажуть зі сльозами на очах, — зазначає Світлана Бучіхіна. – Ветерани пройшли пекло війни і зберегли нашу Батьківщину. Ми усі маємо шанувати і берегти наших захисників. Більшість пацієнтів госпіталю відвідує нашу бібліотеку. Але ж є серед них і лежачі хворі, інваліди, яким вкрай важко дійти до книгозбірні. Але вони теж люблять читати, цікавляться подіями в країні, і ми не маємо права залишати їх в інформаційному вакуумі. Тому ми прийшли привітати зі святом наших захисників та подарувати їм свіжі номери газет – «На пенсии», «Одесская жизнь» та «Одесский вестник». Ми дуже вдячні редакціям цих видань, які підтримали нашу ініціативу.