Просмотров:676

mriy-1Виставка-подорож «Мрій. Читай. Мандруй», яка відкрилася в бібліотеці №16 допоможе чиатчам податися у бібліотечні мандри з героями книжок, познайомитися  з пам`ятками історії та культури рідного краю у бібліотечних туристичних маршрутах, а також поділитися своїми спогадами та враженнями.

У першому розділі виставки «Рідний край у  бібліотечних туристичних маршрутах» містяться книжки про Україну, про цікавий одеський край і чудове місто Одесу. Ми нерідко забуваємо про те, що поруч. Але допитлива людина знайде щось нове навіть у добре знайомому. Для цього треба вміти не тільки дивитися, а й бачити, читати. Той, хто опанував цю науку – відкриває для себе світ рідної країни. Бібліотекарі пропонують книжки:

Путівник «Гуляємо по Одесі» Каракіної Олени – літературознавця, журналіста, вченого, секретаря Літературного музею – розповідає про рідне місто, яке автор любить ніжно, зворушливо  і нам передає цю любов.

Надзвичайно цікава книжка Ростислава Александрова «Прогулянки по літературній Одесі». В ілюстрованій рідкісними фотографіями книжці автор розповідає про пам`ятники та будівлі, відображені у творчості Пушкіна, Гоголя, Нечуя-Левицького, Сосюри та інших письменників, життя яких тісно пов`язано з Одесою.

Зацікавить читачів вибрана проза про невигадану сьогоднішню Одесу

Юрія Овтіна «Променад по Одесі».  Основна риса його розповідей – тонкий гумор, самобутність та одеський колорит.

Другий розділ – «Подорож з героями книжок» – знайомить з навколишнім світом за допомогою художніх творів видатних письменників, як: Дефо «Робінзон Крузо», Распе Е. «Пригоди барона Мюнхгаузена»,Лондон Д. «Мандри на «Спаркі», Гілберт Е. «Істи, молитися, кохати» та інших. Ви зануритеся у екзотичний світ пригод і таємниць.

Третій розділ «Спогади та враження». Кожний мандрівник залишає свої особисті враження, відгуки про побачене і побажання. (Поло М. «Про різноманітність світу»,  Кіплінг Р. «Схід є схід», Бобров В. «1001 день у Ріо-де-Жанейро» та інші)… Деяки з них…

  «Якщо на душі у вас тривожно – влаштуйте собі побачення з природою. Гармонія оточуючого світу знайде відгук у вашому серці…».

     «Вітер свистить у вухах – вітер снігових вершин, вітер альпійських луків. І світ несеться назустріч – зелений знизу, золотий і синій зверху. Щасливої тобі дороги…».

     «Кожне місце на землі має свої принади, кожен краєвид – свою, тільки йому притаманну чарівність, Дерево, каміння, вода – їхні поєднання нескінченні…».

     «Малопомітна краса гілки над водою, квітки, що причаїлася в траві, неозорих, дорогих до щему видноколів – чи не з цього починається любов до Батьківщини, кращої за яку немає нічого на землі! В цій любові черпаємо ми сили, в ній – наша могутність, у ній – джерела творчості й добра».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

26.02 о 15.00: «Адам Міцкевич в творчості К. Г. Паустовського». Літературно музичний вечір. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
26.02 о 13.00: «Розповідь довжиною в життя». До 145-річчя В.П. Філатова. Літературна година. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
26.02 о 12.00: «Чари квітучого саду». Віртуальна екскурсія. До 200-рiччя заснування одеського ботанічного саду. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
27.02 о 13.00: «Масляна до нас прийшла!». Етновечірка. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
27.02 о 14.00: «Герой нашого часу». За сторінками роману М. Лермонтова до ювілею книжки. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
27.02 о 10.30: «За кожною обкладенкою книги живе цілий світ». Бібурок. Філія №25 (Адміральський пр-т, 30)
27.02 о 14.00: «Основи правової абетки». Година інформації до дня ратифікації «Конвенції» про права дитини». Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви