honich-27 серпня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського пройшов ювілейний вечір «Пам’яті друга». Вiн був присвячений 75-річчю від дня народження актриси Одеської філармонії – Лариси Хоніч.

Минуло вже сорок днів, як пішла з життя майстер художнього слова, лауреат багатьох літературних премій, дипломант літературного конкурсу ім. К. Паустовського Лариса Олександрівна Хоніч. В читальному залі бібліотеки зібралися колеги, друзі, шанувальники цієї дивовижної жінки, яка вміла силою художнього слова торкнутися найтонших струн людської душі. Шляхетна, високоосвічена, ніжна та тендітна жінка була завжди взірцем для всіх, хто її оточував.

Завідуюча бібліотекою Каріна Апарінова  привітала гостей заходу, розповіла біографію  Лариси Олександрівни, яка народилася 7 серпня 1942 року в Комсомольські-на-Амурі та продемонструвала музичний кліп, про співпрацю філіалу та артистки. Вшанувати пам`ять колеги та друга прийшли артисти Одеської філармонії Ана Розен, Олена Куклова, Анна Слободянік, які підготували до зустрічі музично-літературну композицію «Ти будеш вічно жити!». В цей день кожний виступ був дуже зворушливий. З натхненням згадували Ларису Хоніч заслужений діяч мистецтв України, режисер, викладач, поет Євген Гимельфарб і подруга Катерина Кондратьєва. Журналіст і літератор Вероніка Коваль пригадала талановитих артистів, які були знайомі з Ларисою Хоніч. Гості читали вірші, співали пісні, і, здавалося, що Лариса Олександрівна зараз підійде до кафедри, схилить трішечки голову і почне дуже мелодійно та проникливо читати уривки з відомих творів.

В вечері пам`яті взяли участь і рідні артистки, які подякували бібліотекарям за такий теплий і щирий вечір.