Просмотров:122

22 листопада бібліотекарі філії №25 провели для учнів ОНВК №4 годину пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця».  Захід відбувся  з метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років.

Година пам’яті почалася зворушливою піснею “Свічка” у виконанні Оксани Білозір, яка присвячена  усім загиблим під час голодомору. На заході згадали про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом “голодомор”.                                                                          Бібліотекарі  ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема із фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї. Учням було презентовано медіа-вернісаж “Голод 33-го”, на якому представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії.

Бібліотекар Тетяна Мельниченко спонукала присутніх замислитись над питанням “Крихта хліба – багато чи мало?”   Учням було запропоновано переглянути документальний фільм “Голодомор. Великий злам”. Діти по черзі зачитували хвилюючі спогади очевидців Голодомору. Документальні факти, спогади та віршовані рядки про Голодомор торкнулися душі кожного. Учнівська молодь прониклася зачитаними віршованими рядками у виконанні бібліотекарем Вікторією Старченко. Розуміння, співчуття свідчать про те, що підростаюче покоління усвідомлює весь страх тих подій.

Наприкінці заходу був проведений огляд літератури “І пам’яті свіча не згасне…”, під час якого бібліотекар Людмила Шаповалова ознайомила дітей з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні. На завершення заходу присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви