Просмотров:37

3 лютого у бібліотеці №28 відбувся день профорієнтації “Вибір професії – вибір особистого життєвого шляху”. Для учнів були проведені екскурсія та презентація виставки-роздуму “Сучасні і актуальні професії”, а також оформлена книжково-ілюстративна виставка «Обери своє майбутнє».

Під час діалогу учні мали можливість познайомитись з різноманітними професіями, відгадати віршовані загадки про них тощо. Бібліотечні працівники представили мультимедійну презентацію, на якій продемонстрували всі вищі учбові заклади Одеси та нагадали і про робітничі професії, що на даний момент навіть більш актуально.

Студент політехнічного університету Олег Бондаренко зробив рекламу факультету інформаційних технологій та ще цікаво розповів про дозвілля студента. Оксана Тіщенко постаралася доступно розкрити тему заходу. Вона казала, що вибір майбутньої професії – це важливий крок у самостійне життя і варто прислухатися до порад фахівців вже сьогодні, щоб уникнути типових помилок під час вибору професії.

Бібліотекарі сподіваються, що відкриті заходи допоможуть старшокласникам зорієнтуватися у розмаїтті професій і зробити свій правильний вибір.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви