Просмотров:462

28 листопада в бібліотеці №7 ім. І.П. Гайдаєнко відбулася творча зустріч «Історія України в художньо-літературних образах» присвячена Дню гідності та свободи. На заході були присутні читачі бібліотеці, члени клубу «Натхнення», письменник і поет Яків Пересунько, поетеса Тетяна Бевз, яка друкується під псевдонімом Таня Світла.

Для читачів була оформлена книжкова виставка, з якою всіх познайомила бібліотекар читальної зали Наталя Щербіна. Особливу увагу вона звернула на книги Данила Мордовця «Сагайдачний», Миколи Гоголя «Тарас Бульба», Юліана Опільского «Іду на вас, ідоли падуть», Ілька Лемко «Кохання і смерть», Володимира Сосюри «Розстріляне безсмертя» та інші книги, які розповідають про відомих історичних осіб України.

Завідуюча бібліотекою Наталя Слягузова розповіла про книгу прадавньої української літератури «Велесову книгу предків» – одну з найзагадковіших літописів на дерев’яних дощечках, випадково виявлену на початку ХХ століття. Книга дана в інтерпретації Богдана Сушинського. Далі вона представила «Повість временних літ», поему Івана Котляревського «Енеїда» та Олекси Різника «Іллейко з бога Турейко».

Лідія Гора розповіла про поему Тараса Шевченко «Гайдамаки». Тему козацтва продовжила бібліотекар абонементу Інна Федосєєва. Вона представила книги:

  • Андріан Кащенко «Оповідання про славне військо запорізьке низове»,
  • Володимир Малик тетралогія «Таємний посол»,
  • Юрій Мушкетик «Яса»,
  • Богдан Сушинський «Рицарі кардіналу»,
  • Ігор Афанасьєв «Урус – шайтан».

Також Інна Федосєєва розповіла про життєвий шлях Івана Сірка – відомого козака-характерника, який 15 разів обирався кошовим і переміг у 55 величезних битвах.                                                                           Історія України це не тільки події й особи, це і життя, кохання які залишають слід в житті країни, які досі хвилюють серця людства. Це відомий у всьому світі Софіївський парк в Умані – приклад кохання. Про цей парк написано багато книжок. Автор поеми «Графський парк» Яків Пересунько – гість заходу, розповів свої враження про героїв в історії України та про свої особисті творчі плани.

Тетяна Бевз розповіла свою історію життя і творчості та подарувала збірку своїх віршів. Деякі з них вона прочитала. Це «Аеропорт(242 доби)», «Іловайськ», «О, Україно ти моя згорьована», які теж відображають нашу недавню історію.

Свої думки по темі заходу висловили Іван Гора, Михайло Шолошенко, Олена Ропай, Діна Брагіна, Валентина Чумаченко.   Протягом зустрічі звучали українські пісні у виконанні Олексія Пластуненко, Людмили Сокуренко, Людмили Лобової, Ольги Прахт, Михайла Копіченко.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви