Просмотров:59

2 січня в бібліотеці  №2 ім. К. Г. Паустовського у рамках кают-компанії “Морська бібліотека”пройшли новорічні привітання “Новий рік – на поріг” для членів товариства “Світ Паустовського”, літературного клубу “Золота троянда” і клубу “Ліра”. У заході прийняли участь артисти театру “Сюрприз”, літератори і журналісти Одеси, ДМШ №13, художники-мариністи і читачі бібліотеки.

Завідуюча бібліотекою Каріна Апарінова привітала гостей з Новим 2020 роком, побажала всім щасливого року, творчих успіхів і миру.

Каріна Вікторівна нагадала, що перше засідання 2020 року проходить під девізом кают-компанії “У другій годині, другого, у другій”, який прийняв і постановив головний редактор газети “Моряк України” Анатолій Венгрук. Так і розпочався у бібліотеці 2020 рік у колі друзів і партнерів.

Каріна Апарінова познайомила присутніх зі знаком 2020 року Металевого Білого  Пацюка, який вступить у свої права 25 січня. Завідуюча бібліотекою №2 розповіла характеристику знаку Пацюка, про те як поважають у східній культурі цей знак-його поважають за розум і кмитливість, тому порівняння з ним не ображає, а рахується як комплімент.

Багато позитивних якостей мають люди народжені у рік Пацюка, це добрі товариши і творчі люди. І серед нас був присутній-організатор кают-компанії Інна Іщук. Інна Анатоліївна познайомила з заходами, які присвячені  Металевому Білому Пацюку. Відкриття першого заходу пройде у бібліотеці Паустовськуого 25 січняі у 12 годин.

Святковий новорічний танець представили артисти театру “Сюрприз” Марина Ростовська і Тетяна Гудович. Каріна Апарінова прочла вірш Голови ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко Івана Рябухіна “З Новим 2020-Роком! Присутні організації розповіли про свої досягнення у 2019 році.

Артистка Одеської філармонії Олена Куклова  майстерно прочла вірш Юрія Левітанського “Календар”. Викладач ДМШ №13, керівник театру “Балаганчик” Надія Хохлова прозповіла про проекти 2019 року, в яких приймали участь Інна Іщук, Каріна Апарінова, Олександр Апарінов та інші.

Пролунали вірші у виконанні Зинаїди Сагдеєвої-Голови клубу “Ліра” і члена Товариства “Світ Паустовського” Галини Зарубіної. Журналіст і літератор Вероніка Коваль поділилася  своїми досягненнями та запропонувала всім прийняти участь у наступній книги автору. Вероніка Анатоліївна порадила проводити збори лауреатів літературної премії ім. К. Г. Паустовського, щоб вони розповідали про свою діяльність та не забували творчість Костянтина Паустовського.

Присутні новорічного свята згадали друзів, які на жаль ніколи не прийдуть до нас, але пам’ять допоможе бути разом з нами. Олександр Апарінов підготував дуже цікаві фото і відео матеріали про Новій Рік , про діяльність бібліотеки у 2019 році і про творчу працю друзів і партнерів бібліотеки.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
YouTube сайту ЦБС для дорослих
Центральна міська бібліотека ім. І. Я. Франка
Facebook ЦБС ім. І. Я. Франко
Instagram ЦБС ім. І. Я. Франко
Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Бібліотека №25
Facebook Бібліотека №25
Бібліотека №29
Instagram Бібліотека №29
Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Бібліотека №35
Facebook Бібліотека №35

Архіви