Переглядів:174

«5 мов любові» — це книга, написана Гарі Чепменом, яка є популярним дослідженням п’яти основних способів виявлення любові і надання її, які є універсальними для всіх людей. Книга досліджує тему любові з психологічної точки зору та дає читачам корисні поради, як покращити свої стосунки з іншими людьми.

Книга починається з вступу, де автор ділиться своєю історією та досвідом роботи з парами, які мали проблеми у стосунках. Чепмен пояснює, що люди виявляють та надають любов по-різному, і що важливо знати, який з цих способів є найбільш ефективним для певної людини.

Книга містить п’ять розділів, кожен з яких присвячений одній з мов любові.

  1. «Слова підтримки»: слова можуть мати велику силу та впливати на наші емоції. Він описує, які слова можуть бути найбільш підтримуючими для різних людей, а також наводить приклади ситуацій, коли слова підтримки можуть бути особливо важливі.
  1. «Час разом»: час, який ми проводимо зі своїми близькими, може бути найціннішим подарунком, який ми можемо дати. Автор наводить приклади активностей, які можуть бути приємними для різних людей, та розповідає, як важливо бути присутнім та насолоджуватися часом, який ми проводимо разом.
  1. «Подарунки, які виражають любов»: подарунки можуть бути не лише матеріальними, але й символічними та виявляти увагу та турботу про іншу людину. Автор наводить приклади подарунків, які можуть бути особливо важливі для різних людей, та розповідає, як важливо бути уважним до потреб іншої людини та дарувати подарунки, які відображають нашу любов.

Автор досліджує кожну з цих мов і пояснює, що саме вони означають, як їх виявляти та як вони пов’язані з нашими емоціями.

Далі розглядається, як кожна з цих мов може бути використана для покращення стосунків. Надаються корисні поради та практичні приклади, як використовувати кожну з мов у різних ситуаціях, щоб покращити стосунки з близькими людьми.

  1. «Акти послуг»: Автор пояснює, що допомога та підтримка можуть мати велику значимість для людини, і що саме ці маленькі дії можуть відображати нашу любов до іншої людини. Автор наводить приклади різних актів послуг, які можуть бути важливими для різних людей, та розповідає, як важливо бути уважним до потреб іншої людини та допомагати їй в тих моментах, коли це найбільше потрібно.
  2. «Фізичний контакт»: Для деяких людей фізичний контакт може бути найбільш важливою формою виявлення любові. Автор наводить приклади різних видів фізичного контакту, які можуть бути важливими для різних людей, та розповідає, як важливо бути уважним до того, як людина реагує на фізичний контакт, та враховувати це у своїх взаєминах.

Останні розділи книги присвячені особливим випадкам, таким як стосунки на роботі та з дітьми. Тут автор ділиться конкретними порадами та рекомендаціями, які можуть бути корисними в цих ситуаціях.

У кожному з розділів автор також наводить приклади різних ситуацій та проблем, які можуть виникати в зв’язку з кожною з мов любові, та дає поради, як їх можна вирішити. Книга містить багато цікавих ідей та практичних порад, які можуть бути корисними для будь-якої пари, яка бажає зблизитися та покращити свої взаємини.

Це корисна книга для будь-якого, хто хоче покращити свої стосунки з близькими людьми. Автор використовує доступну та зрозумілу мову, що робить книгу легкою для сприйняття.

Однією з найцінніших частин книги є практичні вправи та завдання, які автор надає на кінці кожного розділу. Ці вправи допомагають читачам зрозуміти, які мови любові вони використовують та як їх можна покращити, а також допомагають зрозуміти, які мови любові використовують інші люди.

У цілому, «5 мов любові» — це чудова книга, яка може допомогти кожному покращити свої стосунки з близькими людьми. Книга допоможе зрозуміти, як виявляти та надавати любов по-різному, що може бути особливо корисним для тих, хто має проблеми у стосунках. Я рекомендую цю книгу всім, хто хоче покращити свої стосунки та знайти спосіб виявляти та надавати любов, яка дійсно досягає серця людей.

Стиль і орфографія автора рецензії збережені

Анонси заходів ЦБС для дорослих м.Одеси

Запрошуємо на заходи цього тижня

Натисніть, щоб побачити анонси

9 травня, четвер

13.00 «Наш вибір». Експрес-інформація до Дня Європи. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

12.00 «Вічний вогонь поезії» Час поезії до Дня перемоги.  Філія № 29 (вул. Лузанівська, 67)

11.00 «Літературна карта Європи». Книжкова мандрівка до Дня Європи. Філія №42 (вул. Генерала Петрова, 59а)

10 травня, п’ятниця

11.00 «Величайна пісня матері» Майстер-класс зі створення подарунку для мами. Філія № 29 (вул. Лузанівська, 67)

13.00 «Мамо – дякую тобі! » День матері.(12 травня) Бібліотечний non-stop. Концерт. Філія № 30 (вул. Кримська, 58)

11 травня, субота

13.00 «Геній сюрреалізму». Час мистецтва до 120-річчя від дня народження Сальвадора Далі. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)

12.00 «Все починається з мами». Свято до Дня матері. Філія № 44 (вул. Ю. Фесенка, 7)

12 травня, недiля

11.30 «Україна в ЮНЕСКО, історія вступу». Історичний екскурс. Філія №12 (вул. Фонтанська дорога, 116)

15.30 «Кожна родина – частинка України». Івент  до Міжнародного дня сім`ї. Філія №12 (вул. Фонтанська дорога, 116)

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви