Напередодні 79-ї річниці звільнення Одеси від нацистських окупантів співробітники Центральної міської бібліотеки імені Івана Франка провели патріотичний захід для студентської молоді на Меморіалі Героїчної оборони Одеси. Зустрiч пройшла в рамках бібліотечної програми “Прогулянки з бібліотекарями”.

Завідувачка сектором менеджменту та маркетингу Ірина Серебреннікова познайомила майбутніх захисників України з історією створення меморіального комплексу, про події, які стали вирішальними в долі нашого міста. Молоді люди переглянули світлини героїв, які загинули, захищаючи Одесу, але назавжди залишилися в пам’яті містян і в назвах вулиць.

Звільнення Одеси, героїчні 73 дні оборони, берегові батареї, подвиг Донецьких шахтарів, Григорівський десант, окупація міста — півтори години насиченої інформації справили враження на хлопців, які приїхали до Одеси з різних міст України. Наприкінці екскурсії згадали наших героїв, які зараз виборюють незалежність України, хвилиною мовчання.

Запрошуємо на заходи цього тижня

30 квiтня, вiвторок

11.00 «Мистецька студія. Дорослі». В рамках art клубу при бібліотеці. Філія №12 (вул. Фонтанська дорога, 116)

12.00 «На сторожі державних рубежів». Патріотичний компас. Філія № 30 (вул. Кримська, 58)