Просмотров:59

27 листопада, продовжуючи соціокультурний  проект «Книга крокує до музею», співробітники ЦМБ ім. Франка разом зі своїми партнерами – курсантами Одеського морехідного училища ім. Маринеска взяли участь у презентації нової книжкової виставки «Засновники і благодійники Одеси». Вона пройшла в Одеському історико-краєзнавчому музеї.

Методисти  познайомили курсантів з різноманітною літературою, яка стосується історії  Одеси: перших десятиліть її існування, особистостей, які відіграли важливу роль в її розвитку та становленні, благодійників, віддавших не одну десятину своїх статків на розбудову міста. Праці відомих  одеських краєзнавців, істориків, письменників, журналістів, екскурсоводів представлені в краєзнавчому відділі Центральної міської бібліотеки ім. Франко стануть незамінною нагодою для всіх, хто захоплюється історією Одеси.

Молоді люди з цікавістю роздивлялися книги з виставки та  задавали питання. Після презентації співробітники музею провели екскурсію для курсантів. Це стало доброю ілюстрацією інформації, яка була представлена на книжковій виставці.

Проект «Книга крокує до музею» значно розширює інформаційний простір для читачів бібліотеки та відвідувачів музею, збагачує і доповнює новою інформацією та знаннями.

В рамках проекту була проведена рекламна акція «Бібліотека дарує книги відвідувачам музею».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви