Просмотров:48

28 жовтня виповнилося 75 років звільнення України від фашистських загарбників. На годину історії «Велика битва за Україну» Центральна міська бібліотека ім. Франка запросила учнів професійного училища залізничного транспорту і будівництва.

Завідуюча сектором менеджменту та маркетингу Ірина Серебреннікова познайомила юнаків з основними етапами звільнення українських міст від нацистів. Перед очима аудиторії промайнули героїчні наступальні операції: Корсунь-Шевченківська, Ясско-Кишинівська, Кримська та інші. Окрема розповідь була присвячена найкривавішій  події осені 1943 року – форсуванню Дніпра. Документальна хроніка тих часів підсилювала емоційну частину розповіді.

Молодь із зацікавленням слухала розповідь ведучої про командуючих українськими фронтами, які брали участь у звільненні її від ворога.

Широка літературно-історична панорама нових публікацій військових істориків, дослідження спеціалістів з гуманітарних питань, мемуари учасників та очевидців в поєднанні з уривками творів про війну  дуже вплинули на молодих людей, наповнивши  їх серця гордістю за країну та її мужній народ.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять  загиблих українців в роки другої світової війни.

Презентация книги Павла Макарова

17 декабря в 12.00 в ЦГБ им. Франко состоится презентация книги Павла Макарова “Популярная история Одессы”.
Ждем вас по адресу: Книжный переулок, 1а

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви