Просмотров:77

Одеська Центральна міська бібліотека імені Франка відзначила Міжнародний день рідної мови. 21 лютого до нас завітали учні спецiалiзованоi школи, студенти морехiдного коледжу рибноi промисловостi, представники творчої інтелелігенції міста, громадськості.

Ведуча заходу, завідувач відділу абонементу Лариса Денисенко, розповіла присутнім про історію виникнення свята. Вона також ознайомила гостей з книжково-ілюстративною виставкою під назвою: «Наша мова калинова», на якій представлено нові твори українських поетів та письменників, кращі зразки вітчизняної та зарубіжної літератури.

Поетеса Євгенія Заславська, поети Віктор Стельмах та Володимир Назарук розповіли молодим читачам про мовні традиції народів України, що сягають сивої давнини, про довгий та тернистий шлях розвитку української мови, прочитали свої вірші.

Вбрані в національні костюми дівчата та хлопці теж натхненно читали вірші видатних поетів українською, грецькою, іспанською і навіть японською мовами. Лунали поетичні рядки Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Симоненка, Володимира Сосюри. Учні інсценували уривки з художніх творів, завзято виконували танці та пісні народів, які мешкають на території нашого краю.

Відзначення Міжнародного дня рідної мови ,безперечно, розвиває почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви