26 листопада у арт-галереї «Художник далекого плавання» кают-компанії «Морська бібліотека» при філії №2 ім. К. Г. Паустовського відбулося відкриття художньої виставки Наталії Максимової «О море, море…» (живопис, батик, художня фотографія). Виставка відкрита у рамках проекту «Арт-туризм» куратора виставки, віце-президента Спілки мариністів Одеси Галини Лекаревої-Нікітіної.
Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова відкрила виставку і подякувала Наталії Максимової за морське видовище, яке радувало око, збуджувало уяву: на всіх картинах багатий глибинний зміст і розмаїття барв. Талановита майстриня внесла в свої роботи глибоку зворушливість й красу невмирущого мистецтва.
Почесний гість виставки, ректор Одеської духовної семінарії Дмитро Яковенко привітав Наталію Євгеніївну з чудовою виставкою, поділився своїми відчуттями про роботу бібліотеки її напрямками і залишив відгук у книзі відгуків бібліотеки.
Президент Спілки мариністів Одеси Юрій Геращенко і його дружина Віолетта Логінова розглянули композицію майстра і звернули увагу на правдиві деталі, красу моря, побажали не зупинятися і частіше ділитися своїм досвітом, своїми відкриттями. Юрій Євгенійович сказав, як високо цінує талант Наталії Максимової і що вона заслужено має повагу серед колег і друзів.
Віце-президент Спілки мариністів Одеси Галина Лекарева-Нікітіна привітала Наталію Максимову з великою подією художника, відкриттям персональної виставки у бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського в Арт-галереї «Художник далекого плавання», що зібрала двадцять дев’ять робіт морської тематики, виконаних більш як за тридцятилітній період.
Бібліотекар Олександр Апарінов, автор проекту Арт-галерея «Художник далекого плавання», підготував фото- I відеорепортаж про творчу діяльність Наталії Максимової.
Виставка супроводжувалась музикою у виконанні Діни Скоп. Пролунала музика Д. Хорнера «Гімн моря», К. Сен-Санса «Лебідь», І. Баха «Арія соль мажор», Ф. Шопена «Вальс си-минор».
Автор виставки Наталія Максимова дає можливість глядачеві самому відчути морську красу з чарівною усмішкою і красою самого майстра, її добротою і відкритою душею, щирого ставлення до людей.