6 квітня в бібліотеці №1 їм. Е.Багрицького на презентацію міні-скульптур «Квітневі котики» та читку текстів майбутньої двомовної книги Ольги Лєсовікової зібралося багато гостей. Пані Ольга не тільки автора поетичних і прозових книг. Вона також успішно працює казкотерапевтом і має хист до малювання, рукодільництва.
Книга Ольги Ростиславівни присвячена кішкам, котам та кошенятам.
Задум автора почався з пісні Андрія Макаревича про кішку, яка гуляє сама по собі та тільки навесні — з котом. У Ольги Ростиславівни виникла ідея виставки котів, а саме створити котячі пари — шість пар. Чому дванадцять героїв? «А їх має бути, як місяців у році»,- вирішила господарка.
Створені власноруч котогерої надихнули до реалізації проєкту з міні-скульптурами та написанням книги. Книга Ольги Лєсовікової складатиметься з дев’яти історій, виходячи з міфу про те, що кішки мають стільки життів.
У збірку Ольги Лєсовікової увійдуть реальні та фантасмагоричні котоновели.
Книга тільки упорядковується, зараз триває активний процес перекладу українською.
«Звичайно було б чудово написати книгу на котячому, — каже автор. — Але побоююся, що не всі знають мурчалки на мяумурській».
В Одесі кажуть, що справжньому коту цілий рік — березень. І гості заходу з Ольгою Лєсовіковою розпочали весняний муркочучий квітень за переглядом виставки міні-скульптур «Квітневі котики», читкою й обговоренням муркотячних творів.
Своїми творами про котів поділилися Олена Зимня та В’ячеслав Слісарчук.
Велика подяка Ользі Лєсовіковій за чарівну подію, наповнену добром та світлом.