Просмотров:139

   21 грудня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського у рамках кают-компанії “Морська бібліотека” відбулися закриті збори ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко.

Відкрила збори секретар ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнка завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова. Каріна Апарінова привітала членів підсумкових річних зборів Спілки письменників-мариністів і відкрила засідання святковим, новорічним концертом.

Письменників -мариністів прийшли привітати викладачі і учні ДМШ №3 та студенти і концертмейстери ОНМА ім. А. В. Нежданової. Під керівництвом директора ДМШ №3 Олени Тихонової, завідуючої вокалу Олени Яценко, концертмейстеру Руслани Шевельової для письменників-мариністів відбулося музичне і вокальне привітання.

Концерт підготували: викладачі і концертмейстери ОНМА ім. А. В. Нежданової Ірина Берлизова, дипломант міжнародних конкурсів Інна Ісакова, викладач гитари Яна Челишева, учні Данило Кульчицький, Владислав Михайлов, Вікторія Чекмарова, Вероніка Сімуткіна, Анастасія Мироненко-студентка 3 -го курсу ОНМА ім. Нежданової класу викладача Ірини Берлизової. Музичне привітання на флейті  прозвучало у виконанні Вероніки Усакової з класу А. В. Комарової ДМШ №3.

Голова ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко Іван Рябухін і секретар організації Каріна Апарінова привітали учасників концерту і подарували календарики на 2020 рік і ручки, щоб писали вірші та прозу  і вступали до ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко – Україні потрібні молоді , талановиті люди!

Після концерту продовжили закриті збори письменників-мариністів. Каріна Апарінова познайомила з протоколом зборів і ушанували хвилиною мовчання Петра Чванова, Петра Башкарьова і Ірину Омельченко- письменників-мариністів. Каріна Апарінова прочла звіт ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко за 2019 рік, який підготував Іван Рябухін і познайомила організацію з роботою кают-компанії “Морська бібліотека” та зачитала план-роботи організації на 2020 рік.

На зборах прийняли нових членів в ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко – Едуарда Амчиславського та Галину Де-Рибас. За роботу 2019 року підготували звіт письменників-мариністи Каріна Апарінова, Георгій Пилипенко, Олег Дрямін, Олена Тарутіна, Юрій Письмак, Дмитро Волошенков та Олександр Сурілов.

Були відзначени за відмінну працю і з нагоди дня народження письменники-мариністи. З заключним словом виступила перед колегами заступник Одеської Обласної Ради Миру Валентина Гайдаєнко. Запам’ятався всім звіт Георгія Пилипенка, він познайомив всіх зі своєю творчою діяльністю, розповів, що бував у 114 країнах світу та свої книги присвятив морським портам. У книзі “Мандрівництво і поезія” кожній країні  і кожному місту написан вірш.

Девіз письменника-мариніста: “Ні дня без рядка про морське життя”. Валентина Гайдаєнко і журналіст Інна Іщук запропонували частіше відвідувати учбові заклади і запрошувати молодь представляти свої здібності написання віршів та прози на морську тематику. Вирішили кожного місяця проводити конкурсні заходи для молодих поетів і авторів прози на морську тематику: “Ми тебе шукали – море знайшло твій талант”. Письменники-мариністи мали змогу подивитися фільм Олександра Азар’єва “Ескізи моря”.

Технічне оформлення і супроводження заходу підготував штурман далекого плавання, старший помічник капітана Олександр Апарінов.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube
Блог краєзнавців

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви