Просмотров:144

26 січня в бібліотеці № 2 ім. К. Г. Паустовського відбулися січневі збори письменників-мариністів ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко. На обліку організації ВСПМ перебуває 28 членів, було присутніх 20 членів організації.


Секретар ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко, завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала членів ВСПМ і гостей січневих зборів. Вона познайомила присутніх з протоколом №1, який підтримали всі члени організації письменників-мариністів.

Згадали хвилиною мовчання художника-мариніста Олександра Геращенка. Олександр Геращенко був відомим одеським художником, партнером бібліотеки і членом кают-компанії «Морська бібліотека». Згадали колегу словами доброї пам’яті художники: Олег Дрямін, Галина Лекарева-Нікітіна і Юрій Письмак.

Голова письменників-мариністів Іван Рябухін вручив посвідчення новим членам ВСПМ – Тамарі Коленко №166, Едуарду Амчиславському №167, Галині Лекаревої-Нікітіной №168 і Галині Де-Рібас №169. Всі нові члени організації ВСПМ получили у подарунок вірші Івана Рябухіна та заповіді морського журналіста, письменника Костянтина Паустовського. Гості і члени ВСПМ привітали нових письменників-мариністів і побажали їм творчіх успіхів.

З нагоди 85-річчя від дня народження нагородили грамотою від ВСПМ одного із перших письменників організації Михайла Івановича Юркула. Михайло Юркул написав три відомі книги про свою морську працю на флоті, про рейси на Кубу і про капітанів, з якими ходив у рейси за двадцять років. Михайло Іванович зараз працює над новою книгою про моряків підфлажного флоту. Такі письменники-моряки, як Михайло Юркул, є прикладом для молоді. Справа всього його життя лікує, як ліки з приватної аптеки.

Збори продовжили презентацією нових книжок: письменника-мариніста Івана Рябухіна і капітана першого рангу Владимира Бойко. Каріна Апарінова представила збірник віршів «Чудеса Божого Світу» Інни Іщук, «Канонерський човен «Донець» Володимира Бойко і книгу «Синя вічність» Івана Рябухіна.
Присутні письменники-мариністи вирішували на зборах важливі питання, які пов’язані з 75-річчям «Атаки віку» Маринеско та 75-річчям Перемоги над фашизмом у Другій Світовій Війні – провести акцію посадки дерев’єв «Акація-75».

Письменник-мариніст В’ячеслав Слісарчук представив картину «Меломан» художника Валерія Колісниченка. Георгій Пилипенко читав свої вірші.

На січневих зборах були присутні поважні гості організації: депутат Одеської обласної ради 7-го скликання Олексій Кобильніков і почесний працівник культури України, режисер театру «Балаганчик», викладач ДМШ №13 Надія Хохлова.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Бібліотерапія

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->