Просмотров:140

26 червня у бібліотеці  №7 ім. І П. Гайдаєнко відбулась літературна зустріч «Славетні у віках», присвячена ювілярам Олександру Пушкіну, Ганні Ахматовій та Ісаку Бабелю.  На зустріч були запрошені читачі бібліотеки, члени клубу «Натхнення», поети -мешканці Суворівського району Тетяна Бевз, Галина Вірт та Валентина Ніколаєва.

Ведуча зустрічі завідуюча філією Наталя Слягузова у своїй вступній промові розповіла про долі славетних ювілярів, про те, що їх долі об’єднує не тільки поезія та життя в Одесі, а ще тяжкий життєвий шлях. Слухачам були продемонстровані фільми про героїв зустрічі.

Прослухали вірші поетів та романси на слова Олександра Пушкіна та Ганни Ахматової в виконанні Людмили Баранникової, Валентини Мартинюк, Лідії Власюк, Галини Єремєєвої та Варвари Клапчук. Свої вірші читали Валентина Ніколаєва, Тетяна Бевз, Галина Вірт. Повідомлення про життєвий шлях героїв слухачам розповіли Іван та Лідія Гора, Діна Брагіна.

Тема зустрічі присутнім здалася цікавою. Бібліотекари звернули увагу на книжкову виставку «Поетичні сторінки пам’яті» з книжками та періодичними матеріалами по темі зустрічі.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви