Просмотров:1782

sobornost-122 січня День Соборності України – свято , яке відзначається щороку в день проголошення Акта возз’єднання Української Народної Республіки та Західно – Української Народної Республіки , що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

До Дня Соборності України , в бібліотеці-філії №2 ,22 січня була проведена історична година «Соборна мати – Україна – одна на всіх,як оберіг».До цього заходу були підготовлені книжкові виставки: «Україна навіки соборна», «Тарас Шевченко про державність і соборність України», «Константин Паустовский – величай ший мастер слова».У цей день був проведен бібліографічний огляд «Вивчаємо історію України творами Т.Г.Шевченко».

Завідуюча бібліотеки-філії №2 Каріна Апарінова розповіла курсантам факультету Військово Морських Сил Одеської Національної Морської Академії і членам літературного клуба «Золота троянда» про цей день ,про урочисте проголошення «Акта Злуки»,історію об’єднання держав,про основні положення відповідно до «Акту Злуки».Присутніх зацікавила оцінка та політичні діячі епохи Української революції.Всі почули про подальші події та їх пам’ять.

22 січня в бібліотеці Паустовського згадали великого патріота Вітчизни , який добре знав та пам’ятав героїчну,драматичну історію і тогочасність України – Тараса Григоровича Шевченка.Програма соборність Шевченка звучить в усі періоди його творчості і життєдіяльності.Працівники бібліотеки підготували бібліографічний огляд «Вивчаємо історію України творами Т.Шевченко».Завідуюча бібліотеки-філії №2 Каріна Апарінова розповіла о творах,де Кобзар заявляв про воскресіння України,як самостійної держави.Твори Шевченка свідчать про неминуче відродження Української соборної держави.Звучали уривки з творів автора «Чигрине,Чигрине…», «Сон», «Великий льох», «Холодний Яр», «Як умру,то поховайте» , «Молитва», «І мертвим,і живим і ненародженим землякам…» Тарасові слова – то правда жива.

Актриса Одеської філармонії Лариса Хоніч виступила на заході з програмою «Паустовський і Укпаїна».Вона прочла уривки повісті Костянтина Паустовського «Тарас Шевченко» і показала своїм виступом,як Паустовський любив Україну.

Солістка фольклорного дитячого гурту Молодіжної Паланки Чорноморського Казацтва – Аліна Морчук виконала пісні: «На нашій Україні» і «Черевички».

Бандуристи Одеського училища мистецтв і культури ім.К.Ф.Данькевича:Унтілова Тетяна,Андрющенко Марія,Смолінська Марія,Волкова Надія співали на слова Т.Шевченка «Садок вишневий коло хати».Волкова Надія грала на бандурі і співала пісню на слова Шевченка «Над Дніпровою сагою».Унтілова Тетяна виконала пісню на слова Шевченка «Зоре моя вечірняя».Ковальов Іван співав пісню «Вечір на дворі».

Бібліотека-філія №2 ім.Костянтина Паустовського дякує всім,хто приймав участь в ремонті читального залу бібліотеки.Завдяки прекрасному залу , першій захід ,присвячений Дню Соборності України 2015 року,пройшов на вищому рівні.

Вперше завітавши до бібліотеки-філії №2 курсанти факультету Військово Морських Сил Одеської Національної Морської Академії подякували за цікаво проведений час та залишили свій видгук і побажання нових зустрічей в книзі видгуків.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Бібліотерапія

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->