Переглядів:1456

afgan-115 лютого у читальній залі бібліотеки-філіала №25 відкрилась виставка «Афган, прописаний у серці». Вона присвячена вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

На виставці презентована книга-фотоальбом «Афганская война: как это было». Також представлені фотографії героїв війни — Олександра Богданова, Миколая Малишева, Миколая Ковальова, Анатолія Левченка, Юрія Шикова, Володимира Задорожнього.

До того ж на виставці чільне місце посіли статті газет та журналів, в яких розповідаеться про історичні, політичні причини, чинники і наслідки війни в Афганістані.

Працівники бібліотеки репрезентуючи виставку додатково інформували читачів щодо окремих фактів, подій повязаних з війною в Афганістані, зокрема акцентовано увагу на тому що:

  •          28 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. Таким чином, закінчилась більш ніж дев`ятирічна військова інтервенція Радянського Союзу в  державу, в якій і сьогодні ще тривають збройні заворушення.
  •          Захищати революцію у «братській» країні 1979 року були направлені понад 150 тисяч українців. Більше трьох тисяч з них загинули під час цієї війни, сім тисяч повернулися в Україну інвалідами, близько 2 тисяч вважаються полоненими і  зниклими.
  •           Всього з 1979 року в Афганістані загинуло понад 14 тисяч радянських солдат, більше 30 тисяч з них були поранені.
  •           Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій військовий обов’язок, залишаючись вірними присязі до кінця.

В цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.

В Україні цей день офіційно відзначається відповідно до Указу Президента України № 180/2004 від 11 лютого 2004 року і має назву «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав».

Відвідувачі бібліотеки з особливою увагою занурились у тематику виставки, адже отримали можливість у певній мірі поглибити свої знання про історичне минуле та долучитися до обговорення дискусійних аспектів з даної теми.

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

Telegram

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви