Просмотров:75

14 лютого у Міжнародний День книгодаріння, в якому щорічно беруть участь понад 30 країн світу, Центральна міська бібліотека імені Франка із вдячністю приймала подарунки від своїх читачів. Звісно, найкращим та найціннішим дарунком для сховища друкованої мудрості та інтелекту є саме книги.

Нові надбання просто вразили своєю жанровою та тематичною різноплановістю! Чого тільки не принесли друзі бібліотеки: і класику, і детективи, і романи про кохання, і новітні твори фентезі… Тобто, художню літературу, що може зацікавити та привернути увагу будь-якого, навіть найвибагливішого читача-інтелектуала.

Бібліотекарям було дуже радісно вкотре переконатися у тому, наскільки важлива їх повсякденна робота – дарувати людям радість читання. Безперечно, подаровані книги стануть у нагоді багатьом одеситам: когось спонукають замислитись, комусь нададуть пораду у скрутній ситуації, а для декого, може, будуть відвертим співрозмовником.

Цього ж дня, до того ще й Дня закоханих, разом з читачами і бібліотекари продивились своєрідний хіт-парад книг про кохання, створювали валентинку їхніх вподобань, ділилися враженнями у літературній вітальні. У таке подвійне свято співробітники бібліотеки імені Івана Франка були вдячні своїм безкорисливим друзям за їхній живий інтерес до літературних творів, любов до книги та за допомогу в оновленні фондів.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви