Просмотров:117

     2 березня в бібліотеці №35 відбулася презентація виставки «Жіночий почерк». Ця виставка приурочена до Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

     Бібліотекар Ірина Кулікова познайомила читачів з книгами із серії «Жіночий почерк». Автори цих книг – жінки, і пишуть вони, в основному, про долі жінок. На виставці представлені наступні книги:

— Славникова Ольга (лауреат премії «Російський Букер»), «Стрекоза, збільшена до розмірів собаки». Це історія відносин матері і дочки, які з року в рік існують в своєму закритому світі «без чоловіків». Вони люблять один одного і ненавидять, кожна дрібниця зводиться в ранг трагедії. Це не розважальне чтиво. Це історія про глибину людських почуттів.

— Щербакова Галина, «Біля ніг лежачих жінок». До книги увійшли три повісті: «Армія коханців», «Мітіна любов», «Біля ніг лежачих жінок». Ці повісті про кохання, точніше — про його вічний пошук.

— Полянська І.М., «Проходження тіні». У романі розповідається про химерну дружбу героїні-студентки музичного училища з чотирма сліпими музикантами. Дівчина стає для них чимось на зразок поводиря, провідника в житті, в загадковому світі музики.

— Костіна Наталія, «Остання Попелюшка». Як потрапити в казку і стати принцесою? Досить просто записатися на майстер-клас з письменницької майстерності. Але ні до кого попало, а до відомого автору детективів Льву Стасову. Тут будь-яка гарненька попелюшка знайде свого багатого принца на білому мерседесі. Але несподівано починають відбуватися загадкові події …

— Петрушевська Людмила, «Справжні казки». Її перу підвладне все — гостросюжетні повісті, тонкі психологічні новели і казки, які можуть читати і дорослі, і діти. Казки Петрушевської про щастя, якого так не вистачає нам усім. Герої казок — принцеси і чарівники, пенсіонери і наші сусіди, наші сучасники.

— Міхалевська Анна, «В коконі». Анна — письменник-фантаст, літературний критик, народилася і живе в Одесі. Вона написала роман про свою Одесу: про будинок і Молдованку, про двір, в якому виросла, про вулиці, ісхожені уздовж і поперек. Отже, приблизно наш час, Одеса, в якій розкинула свої щупальця філія загадкової і могутньої корпорації «Кокон». Про що ж ця книга насправді? Крізь фантастику і містику, корпоративні таємниці і античні міфи проступає головне: це книга про нас сьогоднішніх. Про людей і кокони, куди нас намагаються заховати. Про те, як непросто порвати подібний кокон і звільнитися, щоб побачити світ таким, яким він є, прожити своє життя, а не те, яке тобі намагаються нав’язати.

     Читачі з цікавістю прослухали інформацію про книги і висловили бажання ознайомитися з творами цих авторів.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Записки книговеда

Арт библиотека

Арт библиотека

ЦМБ ім. І. Я. Франко

TikTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одесса для всех

Об Одессе — с любовью

Библиографическая авоська

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Время больших ожиданий

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Библиотерапия

Зональні блоги

Территория книг

Библиотечные Черёмушки

Архіви