Переглядів:321

     2 березня в бібліотеці №35 відбулася презентація виставки «Жіночий почерк». Ця виставка приурочена до Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

     Бібліотекар Ірина Кулікова познайомила читачів з книгами із серії «Жіночий почерк». Автори цих книг – жінки, і пишуть вони, в основному, про долі жінок. На виставці представлені наступні книги:

— Славникова Ольга (лауреат премії «Російський Букер»), «Стрекоза, збільшена до розмірів собаки». Це історія відносин матері і дочки, які з року в рік існують в своєму закритому світі «без чоловіків». Вони люблять один одного і ненавидять, кожна дрібниця зводиться в ранг трагедії. Це не розважальне чтиво. Це історія про глибину людських почуттів.

— Щербакова Галина, «Біля ніг лежачих жінок». До книги увійшли три повісті: «Армія коханців», «Мітіна любов», «Біля ніг лежачих жінок». Ці повісті про кохання, точніше — про його вічний пошук.

— Полянська І.М., «Проходження тіні». У романі розповідається про химерну дружбу героїні-студентки музичного училища з чотирма сліпими музикантами. Дівчина стає для них чимось на зразок поводиря, провідника в житті, в загадковому світі музики.

— Костіна Наталія, «Остання Попелюшка». Як потрапити в казку і стати принцесою? Досить просто записатися на майстер-клас з письменницької майстерності. Але ні до кого попало, а до відомого автору детективів Льву Стасову. Тут будь-яка гарненька попелюшка знайде свого багатого принца на білому мерседесі. Але несподівано починають відбуватися загадкові події …

— Петрушевська Людмила, «Справжні казки». Її перу підвладне все — гостросюжетні повісті, тонкі психологічні новели і казки, які можуть читати і дорослі, і діти. Казки Петрушевської про щастя, якого так не вистачає нам усім. Герої казок — принцеси і чарівники, пенсіонери і наші сусіди, наші сучасники.

— Міхалевська Анна, «В коконі». Анна — письменник-фантаст, літературний критик, народилася і живе в Одесі. Вона написала роман про свою Одесу: про будинок і Молдованку, про двір, в якому виросла, про вулиці, ісхожені уздовж і поперек. Отже, приблизно наш час, Одеса, в якій розкинула свої щупальця філія загадкової і могутньої корпорації «Кокон». Про що ж ця книга насправді? Крізь фантастику і містику, корпоративні таємниці і античні міфи проступає головне: це книга про нас сьогоднішніх. Про людей і кокони, куди нас намагаються заховати. Про те, як непросто порвати подібний кокон і звільнитися, щоб побачити світ таким, яким він є, прожити своє життя, а не те, яке тобі намагаються нав’язати.

     Читачі з цікавістю прослухали інформацію про книги і висловили бажання ознайомитися з творами цих авторів.

Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Актуальна мапа укриттів

Якщо інформація не відповідає дійсності чи існують укриття, яких немає на мапі, пишіть на пошту nowar@lib.od.ua.

Натисніть на карту, щоб збільшити

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Записки книгознавця

Арт бiблiотека

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю.С.Трусова

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Архіви