До Дня пам’яті жертв голодоморів у читальному залі бібліотеки №25 до уваги відвідувачів було представлено виставку-реквієм «Людської пам’яті мости…». Вона почала діяти 24 листопада.
На книжковому стенді було виставлено документальну літературу, яка освітлює події 1932-1933 років на Україні: «Голод очима істориків, мовою документів, «Голод 33. Народна книга-меморіал», «Смертю смерть подолали», «Голодомор у першій столиці», «Голодомори в Україні: Одеська область», «Розсекречена пам’ять», «Страта голодом» Семена Старіва, «Геноцид українського народу», «1933: «І чого ви ще живі» Тетяни Борак, «Голодний хліб» та інші. А також фотографії та газетні статті по темі «Голодомор».
Розповідати про Голодомор просто необхідно, адже навіть зараз людство не може тішити себе надією, що новітній Голодомор не повториться. Свідки злочину і історія Голодомору вчать всіх нас, що варто робити і чого не слід. Отже — як уникнути подібних злочинів і протистояти тим, хто їх планує і організовує? Голодомор є одним з найважливіших подій не лише української, а й світової історії в ХХ століття без розуміння якої неможливо усвідомити природу тоталітаризму.