Просмотров:153

Так-так, саме веселенький руденький настрій панував 18 грудня в бібліотеці №42. Цього дня тут відбулася творча зустріч письменниці Анжели Бантовської з читацькою громадою книгозбірні. До бібліотечного заходу приєдналися друзі – співробітники Приморського районного відділу філії Центру пробації в Одеській області. Вони навідалися привітати колектив бібліотеки з прийдешніми святами.

Чарівна пані з відкритою лагідною посмішкою, неймовірно позитивна, харизматична, готова до спілкування – саме такою побачили читачі гостю бібліотеки. З перших же хвилин зацікавленість та увага слухачів тільки зростали.

Пані Анжела поділилася з аудиторією фактами своєї біографії, розповіла про своїх батьків, сім’ю, діточок, згадала зворушливі та кумедні історії, очевидцем яких була.

Саме різноманітні випадки з життя, спостереження за навколишнім світом, спілкування з різними людьми – все це закладає основу майбутніх книг автора. Всі, без винятку, твори письменниці проникнуті почуттям любові до людей, генерують і поширюють позитивне відношення до життя.

Творчий доробок письменниці Анжели Бантовської складає на сьогодні дев’ять книг. Про кожну із них авторка розповідає зворушливо та з любов’ю, тому що кожна книга – це ще одна залюблена дитинка. І саме зараз іде процес народження нової, десятої, книги.

В продовження зустрічі пані Анжела розповіла про подальші творчі плани та прочитала нове оповідання «Одуванчик». На згадку про зустріч письменниця подарувала бібліотеці №42 свої книги, за якими одразу ж утворилася навіть невеличка черга на прочитання.

Твори Анжели Бантовської можна рекомендувати широкому колу читачів. Книги не залишать нікого байдужим чи незадоволеним. Вони будуть цікавими та корисними і юній панянці, і сивобородому джентльмену. А також всім, хто цінує веселенький настрій і одеський гумор.

Бібліотека №42 нагадує: в усі часи книга залишається найкращим подарунком. Всі охочі мають хорошу нагоду підтримати авторку в її праці, замовивши собі книгу за телефоном 050-333-81-76.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви