Просмотров:333

20 квітня в бібліотеці № 44 відзначали Всесвітній день книги та авторського права.

Розпочалося свято традиційною акцією “Книга – троянда”, започаткованою в Барселоні. Перші відвідувачі, Іван Бубнов, учень 3 класу школи № 45, та Аліна Онищук, учениця 6 класу школи № 19, обмінялися книгою і трояндою.

Продовжив свято літературний аукціон “Сторінками книг”. В ньому взяли участь учні 3-6 класів школ № 19, 45, 130. Бібліотекар Світлана Тихан пояснила, що аукціон – це купля-продаж товару. За знання ” аукціонери” будуть” купувати” лот (товар- книги). Пояснила правила гри. Під час виконання завдань  діти показали ерудованість, начитаність. Особливо цікаво було присутнім визначати автора і назву твору за рядками (М. Твен “Пригоди Тома Сойєра”, Л. Керролл “Аліса в Задзеркаллі”, Е. Поттер “Поліанна) ; упізнавати героя за описом та вчинками; називати твори, в назвах яких є імена людей, число; про морські пригоди. Під час музичних пауз діти співали, танцювали.

Присутнім було презентовано книжкову виставку з різноманітною дитячою літературою, історичною, детективами та містикою. Задоволені, з “купленими” книгами, солодощами читачі залишали бібліотеку.

Читачам різних вікових категорій  була представлена  традиційна відкрита полиця “Письменники – ювіляри”. Цього разу вони могли познайомитися з життєвим і  творчим шляхом українського історичного патріарха  Романа Іваничука, якому в травні виповнюється 90 років.

Світлана Олександрівна розповіла про роман “Журавлиний крик”, присвячений ліквідації гетьманства, Запорізької Січі; “Манускрипт з вулиці Руської”, про середньовічний Львів;  “Вода з каменю” про М. Шашкевича та інші.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви