Просмотров:278

20 грудня у бібліотеці № 47 ім. Олеся Гончара пройшло новорічне свято «Новорічні вогники запрошують у казку». До бібліотеки завітав театральний кружок «Диліжанс» з керівником Інною Волчанською.

Діти показали виставу «Пригоди у зимовому лісі». Дійство проходило у чарівному зимовому лісі. Діти були переодягнені у казкові костюми: Ворона – Даша Ізбаш, Лисиця – Настя Пестрат, Дід Мороз – Подоба Андрій, Ведмідь – Ільєв Максим, Вовк – Андрій Пєгін, Сніговик – Міша Баштанний, Ялинка – Ліза Томіна. Діти розігрували казкові сценки: Вовк з Лисицею ніяк не могли розділити викрадений мішок з подарунками. Ведмідь,  Ворона та Сніговик шукали Діда Мороза, а Ялинка чекала, коли на неї одягнуть святкове вбрання.

Подивитися на виставу завітали учні 4-В класу школи № 78 з класним керівником Людмилою Соболєвою. Також учні 4-В підготували новорічні вірші. Олексій Ткач зачитав вірш  Акима «Перший сніг», Артем Пономаренко розповів вірш Сергія Погореловського «Снежна казка». Каріна Агабабова та Маргарита Заставна  заспівали пісню «Сніжинка».

Вікторія Кузнець підготувала для гостей загадки та скоромовки. Діти гучно викрикували відповіді і весело повторяли скоромовки.

Тетяна Рейда привітала гостей з зимовими святами, побажала щасливого нового року і веселих канікул.

Після концерту бібліотекарі подарували дітям солодкі смаколики . Дітям дуже сподобалося новорічне свято у бібліотеці. Вони з цікавістю дивилися на виставу і отримали  багато приємних вражень.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

20.11 о 15.00: «Відкриваємо серця для добра». День доброти. Філія №29 (Лузанівська, 67)
21.11 о 14.00: «Цікаві події в історії». Інформаційний огляд. До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.11 об 11.00: «Пам`яті героїв Майдану». Година вшанування. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
21.11 о 14.00: «Екологія гідності, свобода совісті». Подорож у минуле. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.11 о 12.00: «Трагедія і біль 30-х». Кіноподорож в минуле. До Дня Голодомору. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
25.11 о 14.00: «Скорботна свічка пам`яті святої». Урок мужності до дня голодомору в Україні. Філія №29 (Лузанівська, 67)

Архіви