«В полоні дитячої любові» — під такою назвою 15 травня  в бібліотеці №47 пройшло родинне свято. Захiд проведено до Міжнародного Дня сім’ї для учнів 3-х класів ЗОШ №78. На свято завітали діти кружка «Диліжанс» з керівником Інною Волчановою, батьки та бабусі дітей.

Тетяна Рейда цікаво і змістовно  розповіла про історію та традиції  цього свята, наголошуючи на тому, що воно повинно  стати  важливим  для  зміцнення родини. Вікторія Лунгу підготувала відеопрезентацію «Щаслива родина — багата країна». За основу в презентації було взято сімейне дерево, кожна  гілочка  складалась  з запитань про  сім’ї  в цілому, сімейні та дружні відносини, про дітей та батьків. Перегляд відео не залишив байдужим. Періодично задавались запитання і  присутні в залі  гучно відповідали.

Ірина Топільська підготувала книжкову виставку і зробила огляд нових книг  про сімейні  відносини. Це такi книги, як:  Галина Шереметева «Путь от рождения к мудрости, или Как вырастить детей счастливыми», Юлія Гиппенрейтер «Родителям: Книга вопросов и ответов», Разида Ткач «Сказотерапия детских проблем», Найджел Латта  «Прежде чем ваш ребенок сведет вас с ума», Сергей Ключников «Внутреняя сила: стратегия владения собой».

Діти з кружка «Диліжанс» порадували всіх присутніх своїми виступами. Зокрема, Анна Батизат (2-А) прочитала вірші «Бабушка», «Печальная лошадь», «Женитьба». Максим Колотовник (3-А) декламував вірші «Мы друзья», «Картошка», «Лень». Люба Метельська (4-А)  дуже емоційно прочитала вірш «Солидная дама», «Лень»; Владислава Чечина (4-А) – «Собачонка»; Владимир Ракул (З-А) – «Тридцать шесть и пять»; Миша Баштанний (6-А) прочитав  гумореску «Вареники»; Олександр Гук (6-А)  і Кирилл Колотовичев (3-Г)- «Позитив». Присутні в залі з задоволенням подивились міні-сценки «Вредные советы», які показали діти з кружка.

Інна Волошина наголосила на тому, що «сім’я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина».

В кінці батьки та вчителі щиро подякували бібліотекарів  за організацію свята. В залі панував святковий настрій. Це свідчило  про те, що свято відбулось і присутні це відчули.

Запрошуємо на заходи з 26 по 31 березня

29 березня, п’ятниця

14.00 «Лицар морської галузі». Віртуальний круїз кают-компанії «Морська бібліотека Одеси» до 115-річчя від дня народження новатора на морському транспорті Олексія Данченка. Філія № 2 (вул. Градоначальницька, 9)

11.00. «Палітра нових надходжень». Бібліографічний огляд. Філія № 25 (Адміральський пр-т, 30)