Просмотров:396

2 квітня  в бібліотеці №47 була проведена квест-гра «Планета казок». Захід присвячений до Міжнародного дня дитячої книги та дня народження Ганса Христіана Андерсена.

Мета квесту –    взяти участь у грі та відшукати таємний скарб, який захований в книжках та  на їх сторінках. Учасниками гри стали  юні читачі, які прийшли до бібліотеки. Бібліотекарі запропонували дітям сісти за стіл – уявний острів казкових скарбів.

Юлія Северюхіна в розважальній та цікавій формі  розповідала дітям про те, що, коли в бібліотеці нікого немає, оживають герої із  сюжетів книг, вигаданих  чи правдивих історій. Наголосила на  тому, що книги не просто стоять і чекають, коли їх хтось візьме, а зберігають у собі багато чудес і таємниць.

Квест – це командна, нестандартна та цікава форма проведення. Гра поєднує активний відпочинок  та  формує  дружні взаємини між собою.

Діти  розділились на команди  по двоє  і результативне виконали свої завдання. Юні читачі відшукали книжкову поличку з казками Ганса Христіана Андерсена,  де на одній із  з книжок була прикріплена загадка.Діти виявили полицю з журналами і ребус на одному з них..

З допомогою бібліотекаря школярі розшифрували назву казки Льюїса Керролла «Аліса в країні див». Юлія Северюхіна допомагала дітям відшукати книгу.

Наступним завданням було розшифрування слова. У книзі лежав листок з номером сторінки, номером рядка, та номерами букв з яких діти склали наступну підказку.

Тетяна Рейда зачитала дітям  текст, в якому було зашифроване одне слово, яке в голос не промовлялось. Діти швидко виконали  завдання і знайшли головний скарб, який криється в кожній казці «Добро перемагає зло».

У продовж гри школярі  дружньо відповідали на запитання бібліотекарів, шукали   в книгах оригінальні рішення та  підказки. По закінченню квесту  діти подякували бібліотекарів  за  добре проведений свій час.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви