Просмотров:290

23 березня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького було відкрито виставку художніх картин Анастасії Лаврентьєвої. Анастасія за освітою магістр – еколог, за покликанням астролог та митець.

Відкрила захід завідуюча бібліотеки – Ірина Гіндіна. Вона підкреслила особливість творчих здібностей Анастасії, змістовність кожної роботи, динаміку  деяких картин та перспективу, яка підсилює виразність   відображуваного.

Її роботи спонукають не просто для споглядання, а для глибокого прочитання. І найцікавіше те, що кожен трактує спостереження над однією і тією ж картиною по-своєму, особливо. Але це тільки додає барв при обговоренні мистецтва художника. Кожна робота – це особливий психологічний  поштовх, момент, через який і розкривається якась потаємна грань характеру, особистості художника. Імпонує вміння майстра показати закомірки та глибину души.

Відгомін від почутого і побаченого було приємно прочитати на сторінках ФБ: «Я очень люблю такие дни. Всплески эмоций, радость, восторги, неожиданности…

Работы Насти увидела в новом свете, снова услышала истории их создания. И я поделилась своими впечатлениями, чувствами, мыслями.

Я очень рада была всех увидеть, услышать волшебную, чарующую музыку Сергея и Светланы Головиных, поговорить с друзьями…

День прожит не напрасно.

Спасибо, дорогая Анастасия Лаврентьева за праздник души.

Благодарю любимый и дорогой коллектив библиотеки имени Эдуарда Багрицкого во главе с Ириной Гиндиной за вашу заботу и теплое, уютное пространство» Светлана Кругловская.

«Сегодня посетила просто уникальную выставку. Анастасия Лаврентьева- по образованию эколог, одесситам известна своими астрологическими консультациями. Вообще же ее таланты лежат в самых разных областях, и мудрые картины – одна из них. Тот, кто посетил открытие выставки, прослушал небольшую лекцию об отражении в живописи внутреннего мира человека, вселенской мудрости и бессознательных образов. Это весьма подходящие объекты, например, для медитации, созерцание которых помогает решить назревшие, но не всегда осознаваемые вопросы» Валєрія Югова.

Виставка діє до кінця березня. Запрошуємо всіх бажаючих!

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви