В Центральній міській бібліотеці імені Івана Франка для постійних читачів спільноти «Ми разом» пройшов цікавий бібліотечний захід – прем’єра книги «Літопис Революції Гідності» Михайла Вітера./
Ведуча заходу Ірина Серебреннікова за допомогою уривків з книги і відеосюжетів спробувала відтворити події української революції кінця 2013-го-початку 2014 років. Пані Ірина зазначила, що основна увага в книзі приділяється правдивому опису подій, людей, того духу взаємопідтримки і самопожертви, що панував на Майдані. Саме на Євромайдані народилася нова українська нація, яка була готова стояти до кінця, і, навіть, віддати життя за гідне майбутнє. «Небесна Сотня» розписалася за це своєю кров’ю.
В книзі багато спогадів учасників тих героїчних і трагічних подій: менеджерів, вчителів, бізнесменів, архітекторів, лікарів, тощо. Адже статистика Євромайдану така: за освітнім рівнем переважали люди з вищою освітою (64%). Тому не дивно, що українськими кінорежисерами створено чимало кінострічок про Майдан. Уривки з фільму-хроніки «Палаюча зима: боротьба України за свободу» Євгена Афінєєвського були продемонстровані гостям бібліотеки.
Автор «Літопису Революції Гідності» у хронологічному порядку описав кожен з 93 днів боротьби за свободу і демократію, використавши для цього спогади, документи, поезії, фотографії, оцінки.
Підбиваючи підсумки зустрічі, ведуча спробувала коротко охарактеризувати той багатомільйонний рух з епіцентром в Києві, що тривав з листопада 2013-го до лютого 2014-го, коли вся Україна стала Майданом, чи як висловився один з учасників «в кожному місті був свій нерв Майдану». Це був мирний рух, що став боротьбою. Людська взаємодопомога, що стала жертовністю. Громадський вчинок, що став подвигом.
Захід продовжили спогади присутніх – серед яких були учасники Євромайданів, які були майже в кожному українському місті.