Просмотров:32

22 січня, в День Соборності України, в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського пройшла історична година «Важлива віха в історії України» для курсантів Інституту Військово-Морських Сил Національного Університету «Одеська Морська Академія». Святковий концерт представили викладачі і студенти Одеського коледжу мистецтв і культури ім. К. Ф. Данькевича.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей заходу зі святом. Вона згадала, як вперше відзначали День Соборності у 2015 році, після ремонту читальної зали бібліотеки, з курсантами ВМС України, які прибули з Крима на День Соборності. Так розпочалася дружба і партнерські стосунки з ВМСУ НУ «ОМА». У 2020 році бібліотека відзначила два свята з курсантами: ювілей дружби – п’ять років – і День Соборності.

Каріна Вікторівна представила історичну виставку «Україна – від подиху до сьогодення». Історичний огляд літератури провів бібліотекар Олександр Апарінов.

Завідуюча бібліотекою Каріна Апарінова познайомила молодь з історією свята, з історичною долею українських земель. Курсантам розповіли про події 1917, 1918 і 1919 років. Згадали героїв, які намагалися відродити незалежну соборну Українську державу. Акт Злуки був здійснений в ім’я національної єдності. Олександр Апарінов представив кінострічку учасникам історичної години про весь шлях Дня Соборності з початку і до сьогодення.

Святковий концерт підготувала викладач Одеського коледжу мистецтв і культури ім. К. Ф. Данькевича Тетяна Якимова. Концертмейстери концерту: Лариса Тихонова, Олена Мельник і Лія Мкртчан. Студенти коледжу і викладач вокального відділу Тетяна Якимова виконали українськи народні пісні і пісні на слова українських авторів в сучасній музичній обробці.

Військові курсанти подякували за проведений час і залишили свої враження у книзі відгуків бібліотеки.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви