Просмотров:133

22 січня, в День Соборності України, в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського пройшла історична година «Важлива віха в історії України» для курсантів Інституту Військово-Морських Сил Національного Університету «Одеська Морська Академія». Святковий концерт представили викладачі і студенти Одеського коледжу мистецтв і культури ім. К. Ф. Данькевича.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей заходу зі святом. Вона згадала, як вперше відзначали День Соборності у 2015 році, після ремонту читальної зали бібліотеки, з курсантами ВМС України, які прибули з Крима на День Соборності. Так розпочалася дружба і партнерські стосунки з ВМСУ НУ «ОМА». У 2020 році бібліотека відзначила два свята з курсантами: ювілей дружби – п’ять років – і День Соборності.

Каріна Вікторівна представила історичну виставку «Україна – від подиху до сьогодення». Історичний огляд літератури провів бібліотекар Олександр Апарінов.

Завідуюча бібліотекою Каріна Апарінова познайомила молодь з історією свята, з історичною долею українських земель. Курсантам розповіли про події 1917, 1918 і 1919 років. Згадали героїв, які намагалися відродити незалежну соборну Українську державу. Акт Злуки був здійснений в ім’я національної єдності. Олександр Апарінов представив кінострічку учасникам історичної години про весь шлях Дня Соборності з початку і до сьогодення.

Святковий концерт підготувала викладач Одеського коледжу мистецтв і культури ім. К. Ф. Данькевича Тетяна Якимова. Концертмейстери концерту: Лариса Тихонова, Олена Мельник і Лія Мкртчан. Студенти коледжу і викладач вокального відділу Тетяна Якимова виконали українськи народні пісні і пісні на слова українських авторів в сучасній музичній обробці.

Військові курсанти подякували за проведений час і залишили свої враження у книзі відгуків бібліотеки.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви