Просмотров:181

17 вересня в бібліотеці-філії №2 ім. К. Г. Паустовського пройшов вечір спогадів «Великий сонцепоклонник» для учнів 10 класів ЗОШ №10. Спогади про Михайла Михайловича Коцюбинського були присвячені до 155-річчя від дня народження видатного українського письменника.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей заходу і розповіла про те, як будуть вшановувати видатного художника слова у місті Чернігові на його ювілей. На шану відомого українського письменника відбудеться огляд фільму «Таємниця» про історію життя Михайла Коцюбинського. Також будуть нагороджені Лауреати літературної премії ім. М. М. Коцюбинського.

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури одеського університету ім. Мечникова Ірина Нечиталюк дуже цікаво розповіла про життя та творчість Михайла Коцюбинського. Ірина Володимирівна розкрила маловідому тему «Коцюбинський і Одеса» та розібрала оповідання письменника «INTERMEZZO» та «Тіні забутих предків». Доцент з української літератури Ірина Нечиталюк підготувала для учнів цікаві запитання, які стануть у пригоді при здачі іспитів з ЗНО. Ірина Володимирівна  представила відеолекторій «Літопис життя і творчості Коцюбинського».

Бібліотекар Олександр Апарінов підготував літературну виставку «Рідкісної душевної краси й благородства» до 155-річчя М. М. Коцюбинського і продемонстрував тематичне слайд шоу і документальні фільми.

Після літературного вечора спогадів діти мали можливість залишити свої враження у книзі відгуків бібліотеки та зробити чудові фото біля виставки, присвяченої відомому українському письменнику – Михайлу Михайловичу Коцюбинському.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви