Просмотров:79

17 вересня в бібліотеці-філії №2 ім. К. Г. Паустовського пройшов вечір спогадів «Великий сонцепоклонник» для учнів 10 класів ЗОШ №10. Спогади про Михайла Михайловича Коцюбинського були присвячені до 155-річчя від дня народження видатного українського письменника.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей заходу і розповіла про те, як будуть вшановувати видатного художника слова у місті Чернігові на його ювілей. На шану відомого українського письменника відбудеться огляд фільму «Таємниця» про історію життя Михайла Коцюбинського. Також будуть нагороджені Лауреати літературної премії ім. М. М. Коцюбинського.

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури одеського університету ім. Мечникова Ірина Нечиталюк дуже цікаво розповіла про життя та творчість Михайла Коцюбинського. Ірина Володимирівна розкрила маловідому тему «Коцюбинський і Одеса» та розібрала оповідання письменника «INTERMEZZO» та «Тіні забутих предків». Доцент з української літератури Ірина Нечиталюк підготувала для учнів цікаві запитання, які стануть у пригоді при здачі іспитів з ЗНО. Ірина Володимирівна  представила відеолекторій «Літопис життя і творчості Коцюбинського».

Бібліотекар Олександр Апарінов підготував літературну виставку «Рідкісної душевної краси й благородства» до 155-річчя М. М. Коцюбинського і продемонстрував тематичне слайд шоу і документальні фільми.

Після літературного вечора спогадів діти мали можливість залишити свої враження у книзі відгуків бібліотеки та зробити чудові фото біля виставки, присвяченої відомому українському письменнику – Михайлу Михайловичу Коцюбинському.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

20.11 о 15.00: «Відкриваємо серця для добра». День доброти. Філія №29 (Лузанівська, 67)
21.11 о 14.00: «Цікаві події в історії». Інформаційний огляд. До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.11 об 11.00: «Пам`яті героїв Майдану». Година вшанування. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
21.11 о 14.00: «Екологія гідності, свобода совісті». Подорож у минуле. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.11 о 12.00: «Трагедія і біль 30-х». Кіноподорож в минуле. До Дня Голодомору. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
25.11 о 14.00: «Скорботна свічка пам`яті святої». Урок мужності до дня голодомору в Україні. Філія №29 (Лузанівська, 67)

Архіви