Просмотров:169

В бібліотеці №7 ім. І.П.Гайдаєнко на дорослому абонементі бібліотекарка Інна Федосєєва представила українських письменниць-ювілярів вересня. 

Оксана Стефанівна Забужко (60 років). Одна із самих популярних сучасних українських авторів. Її популярність давно вийшла за межі України. Лауреат багатьох літературних премій і нагород.

Серед її книжок відмітила бібліотекар є і філософське дослідження шевченкознавства як галузі науки «Шевченків міф України». Інтелектуальний портрет доби дев’яностих книга «Хроніки від Фортінбраса». Літературний хіт України «Польові дослідження з українського сексу», де письменниця шукає відповіді на питання: чому немає місця людям науки чи мистецтва в європейській державі, якою є Україна?

Провокаційна книга, яка перевертає уявлення об історії України.     «Музей покинутих секретів» – роман став книгою року в 2010 році.      Ексклюзивні репортажі письменниці із гарячих точок інформаційного фронту у книзі «І знову я влізаю в танк».

А жіночий шарм письменниці реалізований в її ліриці, яка ціннісним орієнтирами служіння, духовності, любові.

Хто ж така українська Стефані Майєр? Читачам цікаво було дізнатись про українську письменницю, яка працює у стилі міського фентезі.  Дара  Корній (Мирослава Іванівна Замойська) – 50 років. Завдячуючи їй читачі дізнаються що існують не лише вампіри, вурдалаки, Олімп та його боги, а й Перун, Мор, Стрибог, українська і православна міфологія.

Представлений на виставці роман «Зворотній бік світла» в 2012 році став «Вибором видавців» у конкурсі «Коронація слова». Роман про вічні цінності і вічну боротьбу добра і зла.  У книзі вперше з’являється слов’янська міфологія, що стане візитівкою творчості Дари Корній.

Авторку українського фентезі із задоволенням прочитають підлітки, юнаки і дорослі. Бо її книжки примушують задуматись над сенсом життя і для чого воно дається людині. Що є добро і що є зло, що є краса.

Читайте, міркуйте, дізнавайтесь. Пориньте у світ цікавих книжок.

 

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->