Просмотров:40

1 листопада в кают-компанії «Морська бібліотека» при бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського пройшов двадцять п’ятий, ювілейний круїз. Засідання було присвячено морю, Одесі і коханню.

Завідуюча бібліотекою Каріна Апарінова привітала членів кают-компанії «Морська бібліотека» з ювілейним круїзом і надала слово художникам-мариністам Одеси Галині Лекаревої- Нікітіної і Юрію Письмаку. Вони презентували виставку своїх робіт, яка продовжує цікавити членів кают-компанії з 9 серпня. Юрій Письмак запросив у круїз на презентацію виставки своїх студентів четвертого курса з Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Двадцять п’яте засідання прикрасила композиція із пластиліну. Майстер літературних і історичних героїв Анатолій Трач розповів, як і чому він, інженер по професії, почав робити казкові країни. Йому дуже було приємно познайомити членів кают-компанії з ними.

За вікном золота осінь, сонячна погода, і тому продовжили круїз поетичною сторінкою. Каріна Апарінова зачитала вірші одеського поета, голови письменників-мариністів ім.І. П. Гайдаєнка Івана Рябухіна на осінню тематику: «Осень в моей душе», «Осенний ноктюрн», «Картина осені» і посвяту письменникам-мариністам. Журналіста, художника, письменника-мариніста Олега Дряміна нагородили  грамотою ВСПМ України за творчі заслуги, розвіток «Морської бібліотеки» і з нагоди дня народження.

Музичний концерт представили учні дитячої музикальної школи №3, студенти музичної академії ім. Нежданової під керівництвом Олени Яценко, концертмейстер Руслана Шевельова. Партію саксофона виконував Миколай Нерук. Ведуча концерту Єлізавета Путренок.

Капітан Олександр Соколов розповів про своє кохання, від якого він має талановитого і гарного сина. Приємно було відправитися вже в другий раз в круїз з першою жінкою-капітаном України Тетяной Олійник. Члени кают-компанії з задоволенням слухали цікаві історії з морського життя двох професіональних капітанів.

Пройшла зустріч з автором і соавтором нової книги «Великая Одесская революция 1913-1923» Олександром Прилипко і Валентином Стремядіним. Вони подарували свою чудову книгу бібліотеці.

Великою радістю для членів кают-компанії «Морська бібліотека» було побачити і послухати поважного гостя ветерана-підводника, голову асоціації ветеранів-підводників ім. О. І.Маринеска, капітана першого рангу Євгена Лівшица.

Член кают-компанії, літератор і журналіст Вероніка Коваль представила свою нову книгу з цікавою назвою «Жінка без макіяжу». Поповнив книжковий фонд кают-компанії Олег Дрямін своєю книгою «Родники и струны». Штурман дальнього плавання, старший помічник капітана Олександр Апарінов підготував для членів кают-компанії різноманітні тематичні слайд-шоу.

Кают-компанія «Морська бібліотека» дякує за співпрацю головному редактору газети «Моряк України» Анатолію Венгруку і журналісту газети Інні Іщук.

Ювілейний 25-й віртуальний круїз всім запам’ятався чудовими гостями, їх цікавими розповідями і гарним концертом.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
19.11 о 16.00: "Одеса очима відомих пісменників". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.11 о 15.00: «Відкриваємо серця для добра». День доброти. Філія №29 (Лузанівська, 67)
20.11 о 10.00: «Революція Гідності: горнило духу, патріотизму, мудрості». Урок пам’яті. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
21.11 о 14.00: «Цікаві події в історії». Інформаційний огляд. До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.11 об 11.00: «Пам`яті героїв Майдану». Година вшанування. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
21.11 о 14.00: «Екологія гідності, свобода совісті». Подорож у минуле. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.11 о 12.00: «Трагедія і біль 30-х». Кіноподорож в минуле. До Дня Голодомору. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
25.11 о 14.00: «Скорботна свічка пам`яті святої». Урок мужності до дня голодомору в Україні. Філія №29 (Лузанівська, 67)

Архіви