Просмотров:31

19 грудня бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського та кают-компанія «Морська бібліотека» провели  на День Святого Миколая Чудотворця тридцять четвертий  виїзний віртуальний круїз. Морське засідання відбулося у майстерні народного художника України Миколая Миколайовича Прокопенко.

Тридцять четверта морське засідання було проведено не випадково у стінах, де народжуються шедеври Миколая Прокопенко. Миколай Миколайович – давній друг  і партнер бібліотеки і справжній паустовець, він лауреат літературної премії ім. К. Г. Паустовського  2019 року. Народний художник України подарував бібліотеці свої роботи, які надихають читачів на творчу діяльність. Художні роботи Миколая Прокопенко стали відкриттям художньої арт-галереї «Художник далекого плавання» при бібліотеці.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала членів кают-компанії зі святом Миколая і нагородила грамотами від кают-компанії «Морська бібліотека», бібліотеки №2 ім. К. Г. Паустовського за допомогу у розвитку кают-компанії Миколая Прокопенко і Івана Рябухіна. Каріна Вікторівна прочитала висловлювання Костянтина Паустовського  про талановитість і представила святкові вірші Голови ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнка Івана Рябухіна.

Одеська поетеса Алла Котельчук розповіла про новий проект, пов’язаний з творчістю Миколая Прокопенка. Тридцять четвертий віртуальний круїз познайомив присутніх з талановитою дочкою Миколая Миколайовича, Тетяною Прокопенко. Відбулося на засіданні презентація поетичного збірника Тетяни Прокопенко «Восхождение к осмыслению». Миколай Прокопенко подарував арт-галереї бібліотеці «Художник далекого плавання» свої три картини та провів для присутніх художньо-автобіографічний екскурс свого життя і творчості. Багато цікавого дізналися від майстра неперевершених робіт-про його любов до моря та творчості Костянтина Паустовського. А дочка Миколая Прокопенка Тетяна – дипломований астролог – зробила астрономічний прогноз розвитку кают-компанії «Морська бібліотека».

Похожие записи:


Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Бібліотерапія

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->