Просмотров:225

   8 вересня  –  Міжнародний день грамотності. В цей день бібліотека № 28 запросила усіх бажаючих на свято книголюба «Я б у відмінники пішов».

Аксіому «Чим більше людина читає – тим вона більш грамотна» вирішили перевірити працівники бібліотеки. Протягом дня 12 осіб з числа тих, хто прийшов в бібліотеку, пройшли тестування, відповівши на запитання з правил вживання слів та розділових знаків. Без помилок не обійшлось, але читачі визнали велику користь від такого опитування. Це змусило згадувати правила з української мови, оцінити власну грамотність.

Бібліотекар Олена Гончарова розповіла про історію цього свята, його особливості, традиції і його важливість. Адже 800 млн людей в світі неграмотні т призначення цього свята – активізувати зусилля суспільства по розповсюдженню грамотності. Інформація про скульптурну композицію, присвячену одеському книголюбу, викликала жвавий інтерес.

Книжкова виставка, представлена бібліотекаркою Наталією Приходченко, привертала увагу читачів не тільки яскравим оформленням, але і своїм наповненням. Це книги, призначенні для вдосконалення якості грамотності: енциклопедії з різних галузей, словники, довідники, підручники; а для най молодших читачів – абетка, буквар та ін.

Проведення такого заходу змушує задуматись, що і як ми говоримо, особливо молодь, яка живе «есемесками» в  «контакте» та інших соцмережах, незабаром розучиться розмовляти. Читачі змогли порівняти, то, як вони спілкуються між собою та оточуючими, подивившись фрагмент журналу «Єралаш».

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви