Просмотров:133

В ЦМБ імені Франка пройшов семінар з інклюзивної освіти, який зібрав фахівців мистецьких щкіл зі всієї країни. Захід є частиною Всеукраїнського проекту «Педагогічний марафон розвитку інклюзивної початкової мистецької освіти в України» ARTS FOR HEARTS Одеса- Харків- Львів 2019».

Перед присутніми виступила з промовою директор ЦБС для дорослих Наталя Кликова: «Інтегрування дітей з особливостями психофізичного розвитку в загальноосвітній простір України є  одним iз напрямів гуманізації всієї системи освіти та всього суспільства. Демократизація системи виховання  передбачає «дитиноцентралізацію», в якій домінують орієнтація на інтереси дитини, на задоволення ії потреб.

ЦБС не стоїть осторонь проблем пошука  шляхів інклюзії дітей та молоді з особливими потребами до системи освіти та культурного  простору. Ми проводимо масові заходи для цих категорій читачів, залучаємо їх  до маістер классів,  квестів та конкурсів.

Співробітники  також готують спеціалізовані методичні розробки, розшукують  літературу, яка допомогає фахівцям  у провадженні інклюзивної освіти».

До семінару була підготована спеціалізована книжкова виставка «Інклюзивне навчання – підтримка та розвиток особистості». Вона розповідає про становлення  та розвиток інклюзивної  системи освіти в різних країнах, проголошує засадничі термінологічні визначення, знайомить с законодавчою  базою  освітніх процесів та дає практичні поради з терапевтичних технологій з  изотерапії, казкотерапії, музичної терапії, ігри та складання творів, роботи з візуальними  ресурсами.

Інформаційно-бібліографічним відділом був підготовлений тематичний бібліографічний список літератури за темою «Освіта та виховання дітей з особливими потребами в умовах інклюзивного навчання». У цей список увійшли нормативні акти, публікації з періодичних видань та книги з фонду ЦМБ.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви