Просмотров:161

14 липня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбувся вечір-пам’ять «Україно-козацькі корені Костянтина Паустовського» для читачів бібліотеки. Вечір був присвячений  51-річниці з дня смерті Костянтина Паустовського.

Відкрила вечір завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова. Каріна Вікторівна познайомила присутніх з біографією письменника, яка свідчить про його українські корені.

У виконанні Світлани Полініної пролунав гімн Паустовців. Літературно-музичну композицію «Паустовский дышит со страниц книг» виконали: артистка Одеської філармонії Олена Куклова і піаніст-імпровізатор одеситка із Чикаго (США) Клара Меламед. Олена Куклова читала оповідання Костянтина Паустовського «Телеграмма».

Голова літературного клубу «Ліра» Зінаїда Сагдєєва виконала твір -«Корзина с еловыми шишками», який багаторазово читала артистка Одеської філармонії Лариса Хоніч.

Олександр Апарінов розповів про перший і сотий вихід газети «Моряк» та познайомив з поезією К. Г. Паустовського.

Журналіст і літератор Вероніка Коваль розповіла о зустрічі з письменником у студентські роки. Музикознавець Світлана Малиш познайомила з творами Паустовського, які пов’язані з музикою і відомими музикантами.

Про своє творче життя пов’язане з Костянтином Паустовським Режисер Олександр Азар’єв, викладач Марія Соколова і доцент математичних наук Петро Башкарьов розповіли про те, як Костянтин Паустовський вплинув на їхню творчість.

Подарунок кают-компанії «Морська бібліотека» зробила дочка Героя Радянського Союзу Лідія Згама. Вона подарувала книгу Валерія Бабіча «Наши авианосцы» і розповіла про своє захоплення творами Паустовського.

Голова ООО ВСПМ Іван Рябухін подарував в кают-компанію бібліотеки два прапора –  міста Одеси і ВМС України.

В дар письменнику Клара Меламед виконала дві пісні: «Под небом Парижа» на французькій мові і свою пісню-свою версію українського гімна «Щире твоє серце, Україно».

Продовжили згадувати Костянтина Паустовського за пам’ятним фуршетом, а бажаючи залишили свої враження у книзі відгуків бібліотеки. Бібліотекарами були підготовлені літературна виставка-пам’ять «Он этой памяти достоин» і тематичне слайд-шоу «Паустовський і Україна».

На завершення всі присутні змогли подивитися фільм про Паустовського «Наедине с осенью».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви