Просмотров:113

14 липня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбувся вечір-пам’ять «Україно-козацькі корені Костянтина Паустовського» для читачів бібліотеки. Вечір був присвячений  51-річниці з дня смерті Костянтина Паустовського.

Відкрила вечір завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова. Каріна Вікторівна познайомила присутніх з біографією письменника, яка свідчить про його українські корені.

У виконанні Світлани Полініної пролунав гімн Паустовців. Літературно-музичну композицію «Паустовский дышит со страниц книг» виконали: артистка Одеської філармонії Олена Куклова і піаніст-імпровізатор одеситка із Чикаго (США) Клара Меламед. Олена Куклова читала оповідання Костянтина Паустовського «Телеграмма».

Голова літературного клубу «Ліра» Зінаїда Сагдєєва виконала твір -«Корзина с еловыми шишками», який багаторазово читала артистка Одеської філармонії Лариса Хоніч.

Олександр Апарінов розповів про перший і сотий вихід газети «Моряк» та познайомив з поезією К. Г. Паустовського.

Журналіст і літератор Вероніка Коваль розповіла о зустрічі з письменником у студентські роки. Музикознавець Світлана Малиш познайомила з творами Паустовського, які пов’язані з музикою і відомими музикантами.

Про своє творче життя пов’язане з Костянтином Паустовським Режисер Олександр Азар’єв, викладач Марія Соколова і доцент математичних наук Петро Башкарьов розповіли про те, як Костянтин Паустовський вплинув на їхню творчість.

Подарунок кают-компанії «Морська бібліотека» зробила дочка Героя Радянського Союзу Лідія Згама. Вона подарувала книгу Валерія Бабіча «Наши авианосцы» і розповіла про своє захоплення творами Паустовського.

Голова ООО ВСПМ Іван Рябухін подарував в кают-компанію бібліотеки два прапора –  міста Одеси і ВМС України.

В дар письменнику Клара Меламед виконала дві пісні: «Под небом Парижа» на французькій мові і свою пісню-свою версію українського гімна «Щире твоє серце, Україно».

Продовжили згадувати Костянтина Паустовського за пам’ятним фуршетом, а бажаючи залишили свої враження у книзі відгуків бібліотеки. Бібліотекарами були підготовлені літературна виставка-пам’ять «Он этой памяти достоин» і тематичне слайд-шоу «Паустовський і Україна».

На завершення всі присутні змогли подивитися фільм про Паустовського «Наедине с осенью».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви