Просмотров:175

Любі читачі! Бажаєте прилучитися до скарбниці сучасної, нетрадиційної японської літератури,зануритися у світ неймовірних пригод, цікавих подій та вишуканих сюжетів?

Тоді прямуйте до бібліотеки-філії № 32, бо саме тут ви зможете ознайомитися з творами всесвітньо відомого японського майстра слова – Харукі Муракамі, які перекладі на російську мову.

Муракамі  є автором десятків книг, відзначених престижними літературними преміями світового рівня. Усі твори дивують читача, торкаються потаємних струн душі, бо Харукі – письменник не простий: його містична проза схожа на музику, яку кожен відчуває по різному. Герої його книг – самотні люди, які мріють бути вільними.

Унікальність романів «Слухай пісню вітру» і «Пінбол – 1973», є у тому, що  персонажі, існуючи в світі «внутрішньої клаустрофобії», майже не рухаються і цікавляться лише життям письменників, сновиддями та кінофільмами, багато важливих речей проноситься повз них, і нема кому їх повернути до реального життя. Головна ідея книги – де б ми не були, ми завжди мріємо повернутися до свого світлого дитинства, щоб знов почути пісню вітру, зіграти в пінбол.

В романі «Про що я говорю, коли говорю за біг» все крутиться навколо бігу, бо Муракамі – прихильник здорового способу життя, щоранку бігає. Для  нього щиро писати за біг, значить щиро писати за себе, бо життя – це забіг на довгу дистанцію, це чудовий марафон і кожен бігун, повторюючи мантру «Біль неминучий, страждання – вибір кожного» має шанс одного разу добратись туди, де все буде по серцю.

Роман «Нічия на каруселі», доводить істину: ми всі обертаємось на місці з однією швидкістю,

нікого не обганяємо і ніхто не випереджує нас, бо життя – це карусель, з якої ніяк не можна зійти.

Збірка оповідань «Зникнення слона», інтригує читача несподіваними сюжетами: тут і крах Римської імперії, і вторгнення Гітлера до Польщі, а історія про раптове зникнення з місцевого зоопарку старого слона разом із доглядачем, дає можливість доторкнутися до таємничих струн душі. Цей роман є спробою зрозуміти, як зовнішні речі відображаються у наших очах, автор впевнений: читати книги приємно тоді, коли не уявляєш, що буде далі.     В центрі епохального роману «Хроніки механічного птаха» – доля японського сучасника в часи Другій Світовій війни: листи, містичні сновиддя, спогади, статті. Сам автор характеризує роман, як книгу зцілення..

Містичні романи Харукі Муракамі є дійсно історіями духовного зцілення, проявом великої любові до внутрішнього світу людини. І яким би не був кінець творів: щасливим чи сумним, він неодмінно лишить свій незгладимий слід у вашому читацькому серці. Маємо надію, що світова  Муракамі – манія, вас теж візьме у свій полон!

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

TikTok

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->