Просмотров:88

Краєзнавчий відділ ЦМБ ім.І.Франка поповнився новими книгами. Їх передав Всесвітній клуб одеситів. Це книги різних років видання, але для бібліотеки вони нові: і тепер з ними можуть ознайомитися читачі.

Леус Елла. З півдня на південь. Одеса. 2019. Елла Леус знайома нашим читачам, як автор трилогії-антиутопії. Нова книга – відображення дитячих вражень від розповідей одеських китобоїв. Автор хоче донести до молодших поколінь героїчну історію китобійних флотилій.

Велика Арсенія. Острова кохання. Одеса. 2008. З передмови Євгена Голубовського «Про що книга?»: «Про життя, про що ж ще? Кілька оповідань і невелика повість доповнюють один одного. Сюжети можуть підкупити чуйного читача сповіддю про всі повороти долі сучасної жінки».

Годарева-Міняйло Тетяна. Перо з крила ангела. Одеса. 2008. Автор – бібліотекар, друкується в періодичних виданнях Одеси. На сторінках цієї книги несподівані повороти сюжету і м’який гумор. Книга буде цікава людям будь-якого віку, будь-яких смаків і поглядів.

Манн Норма. Жив-був дід. Одеса. 2005. Автор зараз живе в Кельні (Німеччина). Свій твір вона визначила, як повість в монологах. А в основі лежать реальні спогади від розповідей її діда-одесита, які залишили в її душі незабутнє враження.

Барановський Валерій. Маленькі романи. Одеса. 2006. У січні 2020 року пішов з життя одеський журналіст, письменник і режисер Валерій Барановський, велика, талановита, чуйна людина. Довгий час він працював в газеті «Вечерняя Одесса», багатьох людей зі сфери культури вивів на газетні сторінки і кожному з них намагався допомогти. Валерій Миколайович працював на одеському телебаченні, створював документальні фільми. А ще писав книги. Дві з них тепер є у відділі краєзнавства ЦМБ ім. І.Франка.

Степанов Олександр. Моє одеське дитинство, або Музичні віражі. Одеса. 2019. У краєзнавчому відділі є достатня кількість мемуарної літератури і вона користується великим попитом у читачів. Тепер ми також можемо запропонувати всім бажаючим дві невеликі книги Олександра Степанова. Їх автор – відомий одеський музикант, режисер, продюсер, засновник і керівник Міжнародного фестивалю-конкурсу юних талантів «Зірочка». В основі книги – колоритні замальовки музичної Одеси 1960-1980 років. Особливо цікаві історії, пов’язані з навчанням автора в школі Петра Соломоновича Столярського та Одеської консерваторії.

Ці та інші книги, пов’язані з Одесою, ви можете взяти у відділі краєзнавства бібліотеки ім. І.Франка.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

TikTok

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->