Переглядів:33

Бібліотека-філія №  6 представляє читачам книгу Андрія Куркова “Садівник з Очакова”. Андрій Курков – відомий український літератор, Золотий письменник України. Один з найбільш знаних українських авторів закордоном, його книги перекладені 36 мовами світу. Твори цього автора увійшли до списку європейських бестселерів. Роман “Садівник з Очакова” – це альтернативна історія з детективною лінією та елементами містики.

Отже, Ірпінь…2010 рік…Тихе містечко під Києвом, де у своєму будинку проживає головний герой роману Ігор Возний удвох із мамою, йому 30 років, він ніде не працює, потроху випиває та не має жодних планів на майбутнє, окрім, хіба що, купівлі мотоцикла, але таке життя, здається, його цілком влаштовує. Все змінюється в одну мить, коли у них на подвір’ї з’являється робітник Степан, який, за житло та невелику платню, починає працювати  по господарству. Минуле чоловіка, оповите таємницею, а на плечі в нього – непримітне, розмите часом татуювання, яке може допомогти розгадати давні секрети.

 У пошуках розгадки давньої таємниці,  Ігор із Степаном удвох їдуть до Очакова. Там, у стінах старого будинку, де колись мешкав місцевий кримінальний авторитет, вони знаходять  справжній скарб: старовинні монети, коштовне каміння, а ще гроші та міліцейську форму радянських часів.  Варто Ігорю тільки одягти форму, як він опиняється в Очакові у 1957 році.         

  І там  — він не ледар і нероба, а мужній красень міліціонер, якого усі бояться і поважають. Там інші часи, інше життя і інший він сам. Там нашого героя чекають справжні пригоди: зустріч з місцевим кримінальним авторитетом, яка трохи не коштувала йому життя, та фатальною рудою красунею.

        Завдяки пережитому, наш герой “подорослішав” та змужнів, а головне, в його житті з’явилися мета та плани на майбутнє. Врешті решт, все стане на свої місця і кожен з героїв роману отримає відповіді на свої питання та знайде  собі своє місце і час в житті, і людей, поряд з якими хоче жити далі.

Ця книга захоплює і тримає в напрузі з першої до останньої сторінки. Автор дуже уважний до найменших дрібниць: звуки, запахи, предмети та люди, що оточують  — змальовані дуже реалістично, завдяки цьому, відбувається ефект “занурення” читача в атмосферу прочитаного.

Книга невелика за обсягом та має зручний формат, вона ідеально підходить для читання в дорозі та на відпочинку, її можна взяти на прогулянку до парку.

Роман “Садівник з Очакова” радимо усім поціновувачам альтернативного читання, прихильникам творчості  Андрія Куркова і тим, хто тільки починає своє знайомство з творчістю цього автора, а також усім, хто хоче цікаво провести час за читанням  української книги.   

Стиль та орфографію автора рецензії збережено

Анонси заходів ЦБС для дорослих м.Одеси

Запрошуємо на заходи цього тижня

Натисніть, щоб побачити анонси

 

21 червня, п’ятниця

10.30 «Цей біль живе у серці кожного». Інформаційне нагадування. ЦМБ ім. І. Франка,
Книжковий пров., 1а

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви