Бібліотека №28 радить батькам до прочитання книгу «Велика книга почуттів» Ґжеґожа Касдепке. Це справжній емоційний путівник для дітей, який у доступній, яскравій та водночас глибокій формі допомагає маленьким читачам розгадати складний світ почуттів. Касдепке майстерно переплітає захопливі історії з життєво важливими уроками, не намагаючись вчити «зверху», а радше запрошуючи дітей у гру, де вони самі стають дослідниками своїх емоцій.

З перших сторінок автор переносить нас у світ, де почуття оживають, немов кольорові фарби, що заповнюють полотно дитячої свідомості. Радість тут не просто посміхається, а заливається сміхом так, що хочеться приєднатися до цього веселого хору. Страх з’являється як тінь, яка може лякати, але, завдяки делікатним поясненням, вчить не боятися його. А смуток – це більше ніж сльози, це момент, коли можна зупинитися і замислитися, що насправді хвилює.

Головна сила цієї книги – у її простоті й водночас глибині. Касдепке вміє розмовляти з дітьми їхньою мовою, але не втрачаючи при цьому поваги до їхніх почуттів. Він не знецінює емоції, навпаки, надає їм значення, показуючи, що кожне переживання – це важливий етап у становленні особистості. Історії, подані в книзі, не лише вчать, але й розважають, змушуючи дитину переживати кожне почуття разом із героями.

Книга стає тим мостом між дитячими переживаннями та світом дорослих, який часто здається незрозумілим і далеким. Вона дарує дітям ключ до розуміння себе, а дорослим – інструмент, щоб краще спілкуватися зі своїми дітьми про їхні почуття. У «Великій книзі почуттів» кожен знайде щось своє: сміх, сльози, розуміння й, головне, відчуття, що емоції – це невід’ємна частина життя, і вміти ними керувати – справжнє мистецтво.

Книга подана у легкій, доступній формі, що робить її чудовим вибором для спільного читання дітей і дорослих.

Запрошуємо на заходи цього тижня

18 жовтня, п’ятниця

11.00 «Сторінками історії». Година інформування до Міжнародного дня ООН. Філія №1 (вул. Преображенська, 35а)

20 жовтня, недiля