Просмотров:30

У бібліотеці-філії №12 пройшов цикл заходів до Дня захисника України, який розпочався міні-виставкою літератури «Козацькому роду нема переводу». Ознайомившись із нею читачі дізналися чимало цікавого про історію козацтва та українських гетьманів.

Спільно з Одеським художнім музеєм пройшла акція «Поділися улюбленим автором».  Як розповіла старший науковий співробітник музею Марина Верховецька, акція зі збору літератури для наших захисників уже стала традиційною. У ній беруть участь як співробітники музею, так і його відвідувачі. Сьогодні художню літературу на будь-який смак отримала бібліотека-філія №12.

— Нашу книгозбірню відвідують чимало пацієнтів обласного госпіталю інвалідів війни, — розповідає завідуюча бібліотекою-філією №12 Світлана Бучіхіна. – Уподобання щодо вибору літератури у всіх дуже різні: хтось любить читати історичну літературу про події воєнних часів, інші – навпаки,  обирають легку белетристику. Тож коли поповнюються наші фонди – і ми, і читачі дуже радіємо. Адже це дає можливість запропонувати книголюбам цікаву літературу різних жанрів.

Завершував цикл заходів до Дня захисника України візит бібліотекарів до обласного госпіталю інвалідів війни.

— День захисника України – для багатьох, хто проходить тут лікування, — не лише чергове свято, а день знаковий, важливий, як то кажуть зі сльозами на очах, — зазначає Світлана Бучіхіна. – Ветерани пройшли пекло війни і зберегли нашу Батьківщину. Ми усі маємо шанувати і берегти наших захисників. Більшість пацієнтів госпіталю відвідує нашу бібліотеку. Але ж є серед них і лежачі хворі, інваліди, яким вкрай важко дійти до книгозбірні. Але вони теж люблять читати, цікавляться подіями в країні, і ми не маємо права залишати їх в інформаційному вакуумі. Тому ми прийшли привітати зі святом наших захисників та подарувати їм свіжі номери газет – «На пенсии», «Одесская жизнь» та «Одесский вестник». Ми дуже вдячні редакціям цих видань, які підтримали нашу ініціативу.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

16.11 о 13.00: «Ми різні, але ми - рівні». Iнтерактивна лекція до Всесвітнього Дня толерантності. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
16.11 о 13.00: «Пам’ять - нескінчена книга». Огляд-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
16.11 о 14.00: «Людина починається з добра» (16 листопада – День толерантності). Година-міркування. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.11 о 10.00: «Пізнай себе». Міжнародний день толерантності. Психологічний тренінг. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
16.11 о 12.00: «Всі ми різні, але рівнi». Година спілкування (До Дня толерантності). Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
18.11 о 16.00: «100 запитань за Одесу» (65 років з дня народження краєзнавця Олега Губаря). Вікторина. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

Архивы