Просмотров:204

den-zashch-112 жовтня в бібліотеці №2 пройшла літературно-музична композиція «Захистіть, збережіть, люди, мир!» для курсантів Інституту військово – морських сил національного університету «Одеська морська академія». Захід був присвячен Дню захисника України.

Спочатку заходу бібліотека представила фільм о героях, захисниках нашої країни. Було влаштовано хвилина пам’яті загиблих.

Завідуюча бібліотекою Каріна Апарінова привітала гостей заходу і розповіла історію цього свята – Дня захисника України. Вона нагадала, що свято було встановлене 14 жовтня 2014 року Указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звичаїв українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві. Бібліотекар Олександр Апарінов показав тематичний відеоролик про Національну Гвардію.

Каріна Вікторівна привітала курсантів ІВМС України зі святом, побажала їм здоров’я, щастя і мирного неба. Вона подякувала за те, що вони вибрали професію – захищати Вітчизну.

Привітати курсантів прийшли з концертною програмою студенти і викладачі Одеського училища мистецтв і культури імені К. Ф.Данькевича по класу вокалу. Тетяна Якімова – вокалістка, викладач вокалу, лауреат першої премії Всеукраїнського конкурсу сучасного романсу «Осінній рандеву», лауреат першої премії Міжнародного конкурсу хорового і вокального мистецтва імені Ф. Шаляпіна — підготувала студентів для виступу в концерті присвяченому Дню захисника України і вела святковий концерт для курсантів.

В підготовці молодих виконавців прийняли участь викладачі училища Світлана Самалюк і Олексій Соловьйов, допомагали їм концертмейстери вокалістів – Наталія Петровська і Олена Мельник. У виконанні студентів 1-4 курсу музичного училища Вероніки Добровольської, Христини Грабенко, Олександри Боровської, Тимофія Лисова, Каріни Острової, Андрія Піпія, Аліни Володіної і Лідії Таран лунали класичні і народні українські пісні.

Курсантів вразили прекрасні співи молодих виконавців, бурні аплодисменти і квіти були нагородою для них і їх викладачів. Гості заходу залишили у книзі відгуків і побажань теплі слова подяки працівникам бібліотеки.

Анонс: літературна вітальня з Анжелою Бантовською

24 жовтня о 12:00 в бібліотеці-філії № 30 відбудеться літературна вітальня. У вас з’явиться чудова нагода познайомитися з одеською письменницею Анжелою Бантовською та її творчістю.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Кримська, 58.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.10 о 13.00: «Добрий світ забутих книжок». Ретро-огляд. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
24.10 о 12.00: «Назавжди в пам’яті народній». Урок історії. До Дня визволення України. Філія №7
(вул. Ген. Бочарова, 14)
26.10 о 14.00: «За Україну, за її долю і честь і волю, за народ»!» Літературна панорама до Дня визволення України. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 14.15: «Море - наше багатство». Час екології. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 12.00: Ехо пам’яті нашої». Урок-реквієм. Філія №6 (Степова, 66)
26.10 о 13.00: «Розкажу про тебе, Україно". Історична година. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
27.10 о 16.00: «Фантастичний детектив». Гурман-вечір. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
28.10 о 16.00: «Під червоними вітрилами». Літературне досьє (Творчість О. Гріна). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
29.10 об 11.00: «Самое синее в мире…» (Міжнародний день Чорного моря). Екологічна подорож. Філія №32 (Академічна, 5а)

Архивы