Просмотров:159

den-zashch-112 жовтня в бібліотеці №2 пройшла літературно-музична композиція «Захистіть, збережіть, люди, мир!» для курсантів Інституту військово – морських сил національного університету «Одеська морська академія». Захід був присвячен Дню захисника України.

Спочатку заходу бібліотека представила фільм о героях, захисниках нашої країни. Було влаштовано хвилина пам’яті загиблих.

Завідуюча бібліотекою Каріна Апарінова привітала гостей заходу і розповіла історію цього свята – Дня захисника України. Вона нагадала, що свято було встановлене 14 жовтня 2014 року Указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звичаїв українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві. Бібліотекар Олександр Апарінов показав тематичний відеоролик про Національну Гвардію.

Каріна Вікторівна привітала курсантів ІВМС України зі святом, побажала їм здоров’я, щастя і мирного неба. Вона подякувала за те, що вони вибрали професію – захищати Вітчизну.

Привітати курсантів прийшли з концертною програмою студенти і викладачі Одеського училища мистецтв і культури імені К. Ф.Данькевича по класу вокалу. Тетяна Якімова – вокалістка, викладач вокалу, лауреат першої премії Всеукраїнського конкурсу сучасного романсу «Осінній рандеву», лауреат першої премії Міжнародного конкурсу хорового і вокального мистецтва імені Ф. Шаляпіна — підготувала студентів для виступу в концерті присвяченому Дню захисника України і вела святковий концерт для курсантів.

В підготовці молодих виконавців прийняли участь викладачі училища Світлана Самалюк і Олексій Соловьйов, допомагали їм концертмейстери вокалістів – Наталія Петровська і Олена Мельник. У виконанні студентів 1-4 курсу музичного училища Вероніки Добровольської, Христини Грабенко, Олександри Боровської, Тимофія Лисова, Каріни Острової, Андрія Піпія, Аліни Володіної і Лідії Таран лунали класичні і народні українські пісні.

Курсантів вразили прекрасні співи молодих виконавців, бурні аплодисменти і квіти були нагородою для них і їх викладачів. Гості заходу залишили у книзі відгуків і побажань теплі слова подяки працівникам бібліотеки.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

25.07 о 14.00: «ІСАКЕ УОU - Я прийду до вас з тортом». Літературний каламбур до Міжнародного Дня торта. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
25.07 о 15.30: «Оповідь про Хрещення Русі».
Кінематографічна година. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

Архивы