Просмотров:381

1 березня, у перший день весни, відбулося 16-е засідання Морської бібліотеки в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського. Шістнадцятий віртуальний круїз “Нехай шумiть перед Вами море” відбувся напередодні Жіночого дня і був присвячен жінці, морю і весні.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала членів кают-компанії з весняним віртуальним круїзом і відкрила шістнадцяте засідання. Каріна Вікторівна прочитала вірш Мурата Базоїва про весну , а з книги Світлани Кузнєцової – уривок оповідання Паустовського, де він описує усю чарівність цієї пори-весни.

Новим членом кают-компанії 16-го круїзу стала Галина Панько, дружина відомого капітана Івана Панько. Він працював у морі 29 років і заслуговує повагу і добре слово моряків, тому що дуже професійно організував умови та комфорт для екіпажу. Галина Панько розповіла о радісних зустрічах свого чоловіка на судні та о  довгих розлученнях. Всі члени кают-компанії ушанували пам’ять капітана, загинувшего у морі на судні, він завжди залишився на капітанському містку. Капітан Олександр Задорожний згадав, як цінували Івана Федоровича моряки. Він розповів о своїй морській родині.

Постійний член кают-компанії  “Морська бібліотека” Алла Решетнікова розповіла про свого батька моряка, як мати піклувалася про нього і прочитала вірш про вірність і кохання, який присвятила всім морським родинам. Поет, журналіст Олег Дрямін продекламував свої вірші про любов до жінки і весняної пори. Актриса Одеської філармонії Олена Куклова виконала вірші Івана Рядченка.

Світлана Кузнєцова розповіла історію про Паустовського і Гріна. Музикознавець Світлана Малиш згадала композитора Римського-Корсакова, який теж мріяв бути моряком. Він закінчив морський корпус. За три роки навчання побував в Англії, Іспанії, Італії, Франції та інших країнах світу. В час стоянці кліпера в Англії, Римський-Корсаков склав Andante – повільну і кращу частину своєї Першої симфонії.

Цей чудовий весняний день в кают-компанії відзначили тортом у вигляді вишивального хрестика, який зготовила Віолетта Слюсаренко – керівник об’єднання рукоділля “Нитка Аріадни”. Чотири добрих роки співпраці об’єднання і бібліотеки №2. Прикрашала віртуальний круїз весняно-морська виставка “Жіноча доля”, яку створив бібліотекар Олександр Апарінов.

Музичний подарунок підготували партнери бібліотеки – ДМШ №3, ДМШ №4 і школа Столярського. У виконанні Олени Яценко, Дмитра Куцова та Евгенії Кулакової лунала музика і пісні про весну і про справжнє кохання.

Завідуюча бібліотеки №2 Каріна Апарінова нагородила учасників морського круїзу грамотами і подяками від директора ЦБС для дорослих Наталії Кликової і бібліотеки-філії №2. Всі жінки отримали подарунок – чарівні листівки до 8 березня.

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського і члени кают-компанії “Морська бібліотека” бажають всім весіннього настрою і тепла у душі.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви